Paramparça 3. Sezon Tanıtım Fragmanı (2016-2017 Yeni Sezon)

Paramparça 3. Yeni Sezon Tanıtım Fragmanı Çıktı Mı Yayınlandı Mı ?

paramparca-3-sezon-2-fragmani-fotograflariStar Tv’nin fenomen dizisi Paramparça 3. sezonu ile 2016 2017 dizi yeni sezonunda Satar Tv ekranlarında olacak. Sevilen dizi 72. Bölümü ile 3. sezona merhaba diyor.

Paramparça Yeni Sezon 72. Bölüm Ne Zaman Yayınlanacak

Vatan gazetesi TV yazarı Oya Doğan’ın 5 Ağustos 2016 Cuma günü yayınlanan haberine göre Paramparça dizisi yeni sezon 19 Eylül pazartesi günü başlayacak. Böylelikle Paramparça dizisinin 72. bölüm yayın tarihi de belli olmuş oldu. Paramparça dizisi yeni sezon çekimleri ise Eylül ayında başlamış olacakparamparça yeni sezon 19 eylül

[pembetext]Paramparça dizisinin sezon finali bölümünde Ayşe karakteri diziden ayrıldı. Şuanda Şükran Ovalı’nın yerine yeni bir başrol oyuncusu ile anlaşılmaya çalışılıyor. Bu nedenle de Paramparça dizisine kesin bir başlama tarihi verilemiyor.[/pembetext]Kesin olan şu ki Paramparça dizisi 72. bölüm 27 haziran pazartesi akşamı değil 2016 2017 yeni sezonunda 19 Eylül pazartesi günü izleyicisi ile buluşacak

Paramparça 3. Sezon Bilgileri Detayları

İlk bölümü ile 1 Aralık 2014 yılında başlayan ve 2 sezondur sevilen dizi kanal değiştirmeden Star Tv ekranlarında yine devam edecek. 3. Sezonu ile yine aynı kanal da olacak dizi son bölümlerde aldığı düşük reytingler ile yeni sezonda 13 bölümlük bir anlaşma yaptı.

Senaryosunu Yıldız Tunç ve Yönetmenliğini Cevdet Mercan’ın yaptığı dizi 3. sezonun ilk 13 bölümünde istenilen izlenme oranlarına ulaşamaz ise finale gidecek ve bitecek.

Özellik Nurgül Yeşilçay’dan sonra Şükran Ovalı krizinin patlak vermesi ile ERKAN Petekkaya gündeme oturmuş ve diziyi olumsuz yönde etkilemişti. Senaristler 3. Sezonda Cihan karakterine bir sevgili ve eş canlandırması yazmayacak. Yani 3. Sezonda Cihan’ın başrol partneri olmayacak.

Paramparça 3. Sezon Ne Zaman Başlıyor 

Dizi gelecek sezona 72. Bölümü ile devam edecek . Ağustos ayı için de yeni sezon hazırlıklarına başlaması planlanan Paramparça dizinin 3. sezonun 19 eylül pazartesi günü yeni sezonun ilk bölümü ile ekranlarda olacak.

[saritext]Yeni Sezon Fotoğrafları Yazımızda Olacak[/saritext]

Paramparça 3. Sezon 2. Tanıtımı

Paramparça 3. Sezon 1. Tanıtım Fragmanı İzle 19 Eylül

Paramparça Sezon Finali Fragmanı

 

Paramparça 3. Sezon Tanıtım Fragmanı (2016-2017 Yeni Sezon) (7 Yorum)

  1. Ahhh, cok özür dilerim Cihan’dan, Türkiye’nin nüfusunu azaltacak diye sucluyordum onu… Unutmusum “Polat Alemdar” in büyük katkisini bu yönden!

  2. Hah…seyrettik yeni sezon ilk bölümünü! Ne var yani Star TV yeni bir “hilkat garibesi” cikarmis ortaya…Hele hele Hazal denilen yaratigin makyaji iGRENC! YENi SEZON, YENi REZiLLiK 🙁

  3. Final olsun, GINA geldi artik… “Cihan” a dokunan zaten ölüyor, bu gidisle Türkiye’de kadin sayisi azalacak!