Pamir Pekin Kimdir ? (Tutsak Dizisi Kenan)

Burak 29 Ağu 2017 Tutsak  0

Hayata umutla bakan masum, gururlu, neşe dolu genç bir kız olan Elif’in kendisinden 30 yaş büyük olan Sadullah ile evlendirilmesi sonucu Tutsak hayatı yaşaması ve sonrasında gelişen olayları anlatan Tutsak dizisi için geri sayım başladı. Eylül ayında Kanal D ekranlarında yer alacak olan dizi de geniş bir oyuncu kadrosu bulunuyor. 

Tutsak dizisinde Elif’in tutsak hayatı yaşarken kocası bir anda ortadan kaybolmuştur. Elif yapayalnız kaldığı bu hayatta Gürhan Ailesi’nin yanında şoförlük yapan Bahadır ona sahip çıkarak konağa alır. Konakta çalışmaya başlayan Elif Gürhan Ailesinin oğlu Kenan tarafından farkedilir. Bir yanda Kenan diğer tarafta onun kurtulmasını sağlayan Bahadır. Pamuk ipliğine bağlı bu hayatta Elif tutunmaya çalışır.

Pamir Pekin Kimdir ?

31 Mayıs 1979 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Marmara Üniversitesi Ekonometri Bölümü’nden mezun olmuştur. Oyunculuk kariyerine Polis Nevzat dizisinde Komiser Ali karakteri ile başlangıç yapmıştır. Boks, yelkencilik ve arabalara ilgisi olan yakışıklı oyuncu 2015 yılında Gönül İşlerinde Komiser Kemal rolünde karşımıza çıkar. Aynı yıl içerisinde  İlişki Durumu Karışık dizisinde Murat rolü ile sevenlerinden tam not almıştır. Pamir Pekin’in Serenay Sarıkaya ile birlikteliği olmuştur. 

Pamir Pekin İnstagram

https://www.instagram.com/pamirpekin/?hl=tr

Tutsak Dizisi Tanıtım Fragmanı

 

Tutsak Dizisi Neden Final Yaptı ?
Tutsak Dizisi İçin Her An Final Haberi Gelebilir
Tutsak İzleniyor mu Reytinglerde Durumu Ne
Seray Gözler Kimdir ? Tutsak Sevim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.