Özgür OZAN(Hüsnü Çoban) Arka Sokaklara Geri Dönecek mi

ÖZgür OZAN(Hüsnü Çoban) Arka Sokaklara Geri Dönecek miÖzgür OZAN yeni fotoğrafları

Kanal D ekranlarının sevilen dizisi Arka Sokaklar’ın 6 Mayıs Cuma akşamı yayınlanacak 400. yeni bölümünde dizide Hüsnü Çoban karakterine hayat veren Özgür Ozan şehit olarak diziden ayrılacak.

Özgür OZAN’ın diziden ayrılacağı haberini ilk olarak Dizibilgi.tv olarak biz sizlere ulaştırmıştık. Şimdi ise Arka Sokaklar dizisinden ayrılan Özgür Ozan’ın diziye geri geleceği, döneceği ile ilgili ortaya atılan iddiaları yanıtlayacağız.

Özgür OZAN Arka Sokaklar dizisinden özel sebeplerden dolayı ayrılmıştı; şuanda ise diziye geri dönme ihtimali kesinlikle yoktur. Özgür Ozan 2016 2017 yeni sezonunda yeni bir dizi ile ekranlara gelmesi bekleniyor.

Özgür OZAN 2017Peki Özgür OZAN’ın Arka Sokaklar dizisinde geri döneceği haberleri nereden çıktı?

Arka Sokaklar dizisinde benzer olaylar daha önce yaşanmıştı. Arka Sokaklar dizisinde Engin Baş Komiser rolü ile karşımıza çıkan İlker İnanoğlu dizide vurularak ölmüş; sonrasında ise iki sezon sonra yine Engin komiser rolü ile İlker İnanoğlu diziye dahil olmuştu; Ancak İlker İnanoğlu gibi Özgür Ozan diziye dönmeyecektir. En azından bu konuda şuanda bir açıklama yok.

Hüsnü Çoban Fotoğrafları – Özgür Ozan Resimleri