Özge Aktaş Kimdir? Adını Sen Koy Selin Kimdir

Adını Sen Koy setinden sizlere yeni ve güzel haberler getirdik. Adını Sen Koy’un zaten çok zengin olan  oyuncu kadrosuna genç tiyatrocu Özge Aktaş’ta dahil oldu. Sete gelen Özge Aktaş ilk sahne hazırlıklarını da İnstagram adresinden paylaştı. Özge Aktaş Adını Sen Koy dizisinde Selin karakterine hayat verecek.

Özge Aktaş bu fotoğrafta da set ekibinin yanında yer almaktaydı; önce set ekibinden biri olarak değerlendirsek de sonradan Adını Sen Koy’da Özge Aktaş’ın Selin karakterine hayat vereceğini öğrendik.

Özge Aktaş Kimdir?

1993 yılında İstanbul’da doğan Özge Aktaş  24 yaşındadır. Daha öce kapanan Stv ekranlarında Ötesiz İnsanlar dizisinde ilk oyunculuk deneyimini yaşayan Özge Aktaş daha önce yapım ekibinde çalışığta oyuncu olan sanatçılardan. Zira Özge Aktaş’ın ismi Garip ve Narin isimli filmlerde yapım tasarım sorumlusu olarak geçmekte. Özge Aktaş’ın asıl işi ise tiyatrodur. Son olarak Barış Gezegeni isimli oyunla sahnede yer almıştır.

Özge Aktaş Adını Sen Koy’da Hangi Rolde Yer Alacak?

Şuanda Özge Aktaş’ın Adını Sen Koy’da Selin karakterine hayat verecek. Selin karakterinin Kervancıoğlu konağında hizmeti olduğu konusunda bazı bilgiler var ancak teyit edilemedi.

[mavibuton]İnstagram [/mavibuton]adresi için tıklayınız

dizibilgi google play

Özge Aktaş Kimdir? Adını Sen Koy Selin Kimdir (14 Yorum)

 1. Merhaba.Hikayenin devamını ben de bilmiyorum.Bunu bana söyleyen kişini 10 gün sonra göreceyim inşallah.Ama ielefonla öyrene bilsem yazarım.Sag ol.

 2. Merhaba.Hikayenin devamını yazıyorum.
  Cevabından kızın İranlı oldugunu anlayır genc adam ve onunla fars dilinde konuşuyor.Kız onu anlayan birinin olmasına çok sevinir ve başına gelenleri genc adama anlatır.Adam ona diyor ki burası gece çok soguk olacak.Şurada benim küçük bir odam var,istersen benimle gel,sabah gedip babanı buluruz.Kız çaresiz razılaşıyor.Onlar hücreye gelirler.Çok soguk oldugu için genc ateş yakıyor ve kendisi yagmur yagmasına bakmayarak dışarı çıkıp kapıyın önünde oturuyor.Az sonra oda ısınır,kız kapıyı açıp soguklarsın diye onu içeri davet ediyor ve ateşin kenarında oturuyorlar.Çok sıcak oldugu için kız yüzünü açıyor.Genc adam görüyor ki bu güzel bir kızdır.
  Şeytan onu saptırmasın diye bir parmagını ateşe tutuyor ve bir müddet üfleye üfleye kalıyor.Böylelikle sabaha kadar parmaklarının hepsini yakıyor.Sübh kalkıb hareme gidiyorlar ve babanı bulurlar.
  Kız her şeyi babasına anlatıyor.Baba genc adama diyor ki ben kızıma damat arıyorum.Sen asıl benim istediyim gibisin.Eger razı olsan kızımı seninle evlendiririm.Genc razı oluyor.
  İnşallah 10 güne devamı olacak.

 3. Merhaba arkadaşlar.İyisinizdir inşallah.Ben evde diyildim.Yarın yine gideceyim.Sizler için enteresan bir hikaye yazırım.Lale ile Fati de okusaydılar (keşke yazacakdım,ama Aslı o sözü kullanmaga izin vermiyor.)
  İranda çok zengin bir ailenin yegane bir kız evladı varmış.Kızın isteyeni çokmuş,her yerden talipler gelirlermiş.Ancak kızın babası onların servet avcısı olduklarını düşünürmüş.Oysa baba evladı için helal,imanlı bir damat olsun istiyormuş.
  Gunlerden bir gun baba kızını da alır Necef şehrine Ali ibn Ebu Talibin mezarını ziyaret etmeye gidiyor.Ziyaret zamanı baba kız bir birini kayb ediyorlar.Akşam olmuş,kapılar baglanmış,kız yalnız kalmış.Yabancı ülke,dillerinden anlamıyor.Ne yapsın kızcıgaz.Bir agacın altında oturub aglıyormuş.
  İrandan bu şehre okumaga gelmiş ve şurada hücrelerden birinde kalan,hem de çok fakir olan bir genc öyrenci evine giderken kızı görüyor ve neden agladıgını soruyor. Devamı var.

 4. Merhaba ben geldim bu aralar cok isim vardi o yuzden giremedim sizleri cok ozledim nasilsiniz yorumlarda okudum kimse yazmiyomus nerdesiniz arkadaslar sizde gelin aslicimda yokmus nerdesin canim iyisindir insAllah

 5. Gun aydyn Ir aby evet site biraz sogyk oyuzden seslendim bayramdan son kaplara karyşdylar iydirler enşalla

 6. Iyi agşamlar.Ozge hanym hoş geldin safa getirmişsin hady hayyrlysy her gelene kuti karakter janlandyryjakdyr diye korkmaya başladym iysindir enşalla
  Hanym adla,Ir abi,Asly,Aslinur,Lale,Ayan beyleki diger arkadaşlar nerelerdesiniz iysinizdir enşalla çabujak gelin iyi gijeler

  • Iyi aksamlar gozel hanim, ben buradayim , sayfalara baksan beni gore bilirsin , ama neden herkes ortalikda yoklar bir az gariblik var , kimse bir sey demeden kayiplara karismislar , aylini anladik , nisanlisiyla beraber olacagini soylemisdi , digerleri nereye kayb oldular cok acayip .

 7. asli canim nerelerdesin iysndir insallah ozletin kendini diger arkadaslarmizda yok sanki banam oyle gelyor nerdesiniz arkadaslar donu artik yeni oycumuzda hayrli olsun

 8. Dizibilgi.tv selin karakterine hayat verecekmiş. İnstagramda fulya hanımla #selin adını etiketlemiş di. İyi günler.