Özel Kuvvetler Dizisi Oyuncu Kadrosu ve Karakterleri

Burak 12 Şub 2017 Haberler  0

Bi Yapım ve Tims Productions’un birleşmesi ile oluşan Tims&B yapımın ilk dizisinin adının Özel Kuvvetler  olarak açıklandı. Kara Yazı dizisinin senaristi Ethem Özışık olarak açıklanırken dizinin yönetmenliğini ise Yağız AKAYDIN yapacak.

Özel Kuvvetler komutanlığında üsteğmen olarak çalışan bir askerin nişanlısı teröristler tarafından katledilir. Üsteğmen bu olay üzerine tüm teröristlerden nişanlısının öcünü almaya kanını yerde bırakmamaya karar verir. Bölgesinde çıkan olaylar üzerine yeni bir özel kuvvetler birliği kurulur. Bu kurulan tim ise anti terör timidir. Konusunda en iyi askerlerden oluşan bir timin başında ise nişanlısı öldürülen üsteğmen vardır.

Özel Kuvvetler Dizisi Oyuncuları

Tolga Sarıtaş

1991 yılında İstanbul’da doğan Tolga Sarıtaş 26 yaşındadır. Aslen Sivaslı olan yakışıklı oyuncu liseden sonra tiyatro sahnelerinde  boy gösterdi sonrasında ise batarist olarak sahnelere çıkan Tolga SARITAŞ Muhteşem Yüzyıl dizisinde canlandırdığı Şehzade Cihangir karakteri ile ilk defa ekranlarda yer aldı ve yakışıklılığı ile çok beğenildi. Son olarak ise Güneşin Kızları dizisinde Ali Mertoğlu karakterini canlandırdı

Emre KINAY

1970 yılında İstanbul’da doğan yakışıklı oyuncu Emre Kınay 46 yaşındadır. İlerlemiş yaşına rağmen yakışıklılığı ve diriliği ile dikkat çekmektedir. Aslen tiyatrocudur; ilk olarak Yılan Hikayesi dizinde Erkan karakterine hayat vermiştir. Son olarak ise Güneşi Kızları dizisinde Haluk karakterine hayat vermiştir.

Çağan Atakan Arslan

1989 yılında Sivas’ta doğan Çağan Atakan Arslan 28 yaşındadır. 2016 yılında Survivor’a katılmış ve birinci olarak Türkiye’nin en tanınan isimlerinden biri olmayı başarmıştır. Türk Kick Boks milli takımında oynamıştır. Profesyonel sporun dışında çeşitli sinema ve dizi filmlerinde de oynayan Atakan Arslan modellik de yapmaktadır.

Aybüke Pusat(Doktor Hande)

Bay Yanlış Deniz
Bay Yanlış Deniz Kimdir? Ezgi’nin Avukat Arkadaşı
Gençliğim Eyvah Zola
Gençliğim Eyvah Zola Kimdir? Arif’in Oğlu
Gençliğim Eyvah Çavi
Gençliğim Eyvah Çavi Kimdir? Zekeriya’nın Oğlu
gençliğim eyvah leyla
Gençliğim Eyvah Leyla Kimdir? Sevgilisi İnstagram Adresi

“Özel Kuvvetler Dizisi Oyuncu Kadrosu ve Karakterleri” üzerine 4 yorum

 1. Bartu Güven dedi ki:

  bu dizi kış dizisi ola bilir herkes sever bu dizi çok önemli

 2. omar annayev dedi ki:

  Ne zaman başlayacak

 3. hint dizisine bayilan kız dedi ki:

  Eeee hani kara yazıydı hangi ara özel kuvvetler oldu???

 4. Asi dedi ki:

  Bu dizinin adi simdi ozel kuvvetlermi yoksa kara yazimi? Atakan da olacaksa izlerim bu diziyi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir