Oyuncu Kadrosu

Şampiyon Harun (Vedat Erincin) Kimdir?
Trt 1 de yayınlanacak olan Şampiyon dizisi Harun Kim? Şampiyon dizisine katılan oyuncu Vedat Erincin dizide hangi rolde oynuyor? Şampiyon dizisinde Harun rolünü kim canlandırıyor? Şampiyon Harun Vedat Erincin Kimdir?  ..
Şampiyon Dizisi Kerem (Halit Özgür Sarı) Kimdir?
Şampiyon dizisinin kadrosu giderek belirmeye başladı. Şampiyon dizisine katılan isimlerden birisi de Halit Özgür Sarı oldu. Şampiyon dizisinde Kerem olarak Suna’nın Yeğenine hayat verecek olan Halit Özgür Sarı’yı yakından tanıyalım...
Şampiyon Dizisi Tansel Mehmet Bozdoğan Kimdir?
Şampiyon dizisinde Kafkas’ın boks menejeri Tansel’i Mehmet Bozdoğan canlandıracak. TRT’nin BSK Yapım / Çağrı Bingüller imzalı ‘Şampiyon’ dizisinin çekimleri 26 Temmuz’da başlayacak. Şampiyon Dizisi Tansel Mehmet Bozdoğan Kimdir? 4 Haziran..
Şampiyon Dizisi Zafer (Erkan Avcı) Kimdir?
Şampiyon dizisine Erkan Avcı da katıldı. Şampiyon dizisi yeni dönemde TRT 1 ekranlarında seyircisiyle buluşacak. TRT’nin BSK Yapım / Çağrı Bingüller imzalı ‘Şampiyon’ dizisinin çekimleri 26 Temmuz’da başlayacak. Şampiyon Dizisi..
Sefirin Kızı Sancar Engin Akyürek Kimdir?
Engin Akyürek Star Tv ekranlarında yayınlanacak Sefirin Kızı dizisinde Başrol olarak Sancar karakterini canlandıracak. Yapımcılığını NGM&03 Medyanın üstlendiği Sefirin Dizisi 2019-2020 sezonunda Star tv ekranlarında yerini alacak.     Sefirin..
Şampiyon Dizisi Mücella (Bahar Süer) Kimdir?
Şampiyon dizisinde Kafkas’ın yengesi Mücella karakterini Bahar Süer canlandıracak.     Bahar Süer Kimdir? 2016 yılında Seksenler dizisine Emel karakteri ile katılarak oyunculuk kariyerine başlayan Bahar Süer, en son Yeni..
Erkenci Kuş Dizisi Başak Güroz Kimdir?
Ocak ayına kadar devam etmesi planlanan Erkenci Kuş dizisine yeni katılan bir isim Başak Güroz. Kendisi şuan için Erkenci Kuş dizisinde hangi karakter ile seyirci karşısına çıkacak net bilgi yok...
Canevim Dizisi Yener (Yusuf Baymaz) Kimdir?
Canevim dizinin 15 Temmuz Pazartesi akşamı yayınlanacak 7. Bölümünde diziye yeni bir karakter Yener dahil olacak. Yener’i ise Yusuf Baymaz canlandıracak. Usta oyuncu kadrosu ve etkileyici senaryosuyla tüm aileleri ekran..