Oyuncu Kadrosu

Diriliş Ertuğrul Evdokya (Kimya Gökçe Aytaç) Kimdir ?
Diriliş Ertuğrul Evdokya Kimdir  ? Yaşı Boyu Sevgilisi Diriliş Ertuğrul dizisi 4. sezonu merakla beklenirken dizi yeni gelecek oyuncularda merak konusu olmaya devam ediyor. Dizinin kadrosuna dahil olacak isimlerden biri..
Savaşçı Lazar (Doruk Şengezer) Kimdir ?
Savaşçı Lazar Kimdir ? Gerçek Adı Yaşı Boyu Biyografisi Geçen sezonun flash dizisi Savaşçı yeni sezonunda da heyecana kaldığı yerden devam ediyor. Diziye yeni sezonda yeni oyuncular da dahil oldu...
Bir Litre Gözyaşı Mahir (Mert Yazıcıoğlu) Kimdir ?
Bir Litre Gözyaşı Mahir (Cihan’ın Sevgilisi) Kimdir ? Bir Litre Gözyaşı dizisi 7 Ekim Pazar akşamı ilk bölümü ile ekranlara geldi. Oldukça iddialı olan dizide tecrübeli oyuncuların yanısıra çok sayıda..
Hayat Işığım Yılmaz Karabey ( Tolgahan Sayışman ) Kimdir ?
Hayat Işığım Yılmaz Karabey Kimdir ? Yaşı Boyu Sevgilisi Ekranların yeni iddialı dizilerinden biri olan Hayat Işığım dizisinden yeni haberler gelmeye devam ediyor. 2018 – 2019 sezonunda izleyicisi ile buluşmaya..
Kayseri Aslanı : Çin İşi Oyuncuları Konusu ve Karakterleri
Kayseri Aslanı Oyuncuları Konusu ve Karakterleri. Kim Kimdir ? 26 Temmuz Perşembe akşamı Kayseri Aslanı Filmi Tv de ilke kez Fox Tv ekranlarında olacak. Fox Tv yaz sezonu boyunca perşembe akşamlarını..
Kördüğüm Ambika (Vividha Kirti) Kimdir ?
Kördüğüm Ambika (Vividha Kirti) Kimdir ? Radhor’un Kızı Ambika Kim ? Kördüğüm dizisindeki kötü karakterlerden biri olan Ambika karakteri Sankrant’ın karısı. Fakat aslında Sankrant’a değil onun abisi olan Akash’a aşık...
Miras Dizisi Cansu (Cemre Gümeli ) Kimdir?
Trt1 ekranlarında çok yakında başlayacak olan Miras dizisi oyuncu kadrosuna sürekli yeni oyuncular dahil oluyor, diziye son katılan oyuncu ise oldukça dikkat çeken güzelliği ile Cansu rolünde izleyeceğimiz bir karakter..
Erkenci Kuş Güliz Kim? Gerçek Adı Ne?
Erkenci Kuş Güliz Kim? Gerçek Adı Ne?   Yaz sezonu için hazırlanan ve büyük heyecan uyandıran Erkenci Kuş dizisi ekrana gelmeye gün sayıyor. Kadronun birer birer tamamlanması ile çekimlerin hazırlandığı..
Vatanım Sensin Vecihi Hürkuş (Ahmet Rıfat Şungar) Kimdir ?
Vatanım Sensin birbirinden önemli tarihi olayları işlemeye devam ediyor. Mehmet Akif Ersoy’un ardından dizide Vecihi Hürkuş konusu işlendi. Kanal D’nin reyting rekortmeni dizisi önemli bir tarihi karakteri daha insanlara tanıtırken..
Yasak Elma Lila  (Ayşegül Çınar ) Kimdir?
Yasak Elma Dizisi Lila Kimdir ? Gerçek Adı Biyografisi Fox Tv ekranlarının iddialı dizisi Yasak Elma’da oyuncu kadrosunu sizlere tanıtmaya devam ediyoruz. Son olarak dizide merak edilen karakterlerden biri olan..