Menü Aç/Kapat
Oyunbozan Emre(Barış KILIÇ) Kimdir Kaç Yaşında Dizileri Fotoğrafları Sevgilisi Oyunbozan 01.03.2016
Oyunbozan Emre(Barış KILIÇ) Kimdir Kaç Yaşında Dizileri Fotoğrafları Sevgilisi

Oyunbozan Emre(Barış KILIÇ) Kimdir Kaç Yaşında Dizileri Fotoğrafları Sevgilisi

Show Tv’nin yeni dizisi Oyunbozan ile ilgili ayrıntılar netleşmeye başladı.  Oyunbozan dizisinin başrol oyuncularını tanımaya devam ediyoruz. Oyunbozan dizisinde Ece karakterini canlandıracak Tuvana Türkay’dan sonra Oyunbozan dizisinin erkek başrol oyuncusunu tanıyacağız.

Oyunbozan Emre(Barış KILIÇ) fotoğraflarıOyunbozan dizisinde erkek başrol oyunculuğunu Barış KILIÇ canlandıracak. Barış Kılıç Oyunbozan dizisinde Emre karakterine hayat verecek.

Emre yakışıklı, becerikli ve çok zengin bir doktoru canlandıracaktır. Emre’nin sıkıntısı ise ailesi iledir. Emre ailesinin başına Ece’yi bela edecek ve yaptığı kusursuz plan ile ailesinden öcünü alacaktır.

Oyunbozan Emre(Barış KILIÇ) Kimdir?

1978 Malatya doğumlu olan yakışıklı oyuncu 38 yaşındadır ve Malatya doğumludur. Barış Kılıç İstanbul Üniversitesi İktisat mezunudur.

Oyunbozan Emre(Barış KILIÇ) resimleriOyunbozan Emre(Barış KILIÇ) Dizileri?

2011 yılında Adına Feriha Koyydum dizisi ile hayatımıza giren Barış Kılıç; son olarak final yapan Güllerin Savaşı dizisinin erkek başrol oyuncusu olarak Ömer karakterine hayat vermiştir.

Oyunbozan Emre(Barış KILIÇ) sevgilisi?

Barış Kılıç’ın sevgilisi, aslında yani eşi, Ayşegül Akdemir’dir

Oyunbozan Emre(Barış KILIÇ) Fotoğrafları
Yorumunuz yönetici tarafından onaylandığında yayınlanır. Lütfen küfür ve argo içeren yorumlar yapmayınız. Aksi halde yorumunuz onaylanmaz.

Popüler Haberler