Oyunbozan Ece(Tuvana Türkay) Kimdir Kaç Yaşında Dizileri Fotoğrafları Sevgilisi

Oyunbozan Ece(Tuvana Türkay) Kimdir Kaç Yaşında Dizileri Fotoğrafları Sevgilisi

Oyunbozan dizisi çok yakında Show Tv ekranlarında izleyicisi ile buluşmaya hazırlanırken, kanaldan Oyunbozan dizisinin karakterleri ile de ilgili bilgiler geldi

Oyunbozan Ece(Tuvana Türkay) kaç Yaşında DizileriOyunbozan dizisinde kadın baş rolü Tuvana Türkay canlandıracak. Tuvana Türkay Oyunbozan dizisinde bir psikolog olan güzel bir kızı canlandıracak.

Peki kimdir bu Tuvana Türkay? İşte Oyunbozan dizisi kadın başrolü Ece ile ilgili aradığınız tüm bilgiler

Tuvana Türkay 1990 yılında İstanbul’da  doğmuştur. Güzel oyuncu Tuvana Türkay 26 yaşındadır ve güzelliğinin zirvesindedir. Bulgaristan göçmeni bir ailenin kızı olduğu güzelliğinin isbatı olan Tuvana Türkay Beykent Üniversitesi Sinema Televizyon bölümünde okumuş ve başarı ile mezun olmuştur.

Oyunbozan Ece(Tuvana Türkay) Sevgilisi kimdir2011 yılında Yer Gök Aşk dizisinde canlandırdığı Bade rolü ile izleyicinin hayranlığını kazanmış ve bu rolden sonra teklif yağmıştır.2014 2015 sezonunda ise Atv ekranlarının uluslararası dizisi Kara Para Aşk da Bahar rolüne hayat vermiştir. Tuvana Türkay Oyunbozan dizisinde  Ece rolü ile ilk defa başrol oynayacaktır.

Oyunbozan Ece(Tuvana Türkay) Fotoğrafları