Oyunbozan 5. Bölüm Final Fragmanı 14 Mayıs

Oyunbozan 5. Bölüm Final Fragmanı 14 MayısOyunbozan 5. bölüm

Show Tv ekranlarında izleyici ile buluşan ve buluştuğuna da neredeyse pişman olan Oyunbozan dizisi 5. bölümü ile çok erken final yapmayı planlıyor. Oyunbozan dizisinin ilk bölümü 16 nisan cumartesi ekranlara gelmişti.

Aka Yapım ile Show Tv arasında 13 bölümlük ilk yayın anlaşması yapılmış; ancak Show Tv bu anlaşma da ki iptal yükümlülüklerini kabul ederek dizinin erken final yapmasını ve yayından kalkmasını istemişti.

Oyunbozan dizisi için son karar verildi ve Oyunbozan dizisinin 14 mayısta son kez Show Tv ekranlarında yayınlanmasına ve sonrasında yayından kaldırılmasına karar verildi.

Oyunbozan 5. Bölüm Finalinde Neler Olacak?

Oyunbozan dizisinin son ve final bölümü olan 5. Bölümünde; Mine Ece’nin üzerine gider ve Ece’yi sıkıştırır. Ece artık olaylara ve durumlara ifadesiz kalır. Mine ise Ece’ye son darbesini vurmak için an kollar. Ece artık savunmasızdır.

Emre organ nakli konusunda yaşanan sıkıntıları sebebini sorgulamaya başlayan Coşkun’a hiç beklemdiği bir cevap verir. Coşkun ise soğukkanlılığına devam etmektedir. Cevher Arman’ın ise son durağı Feyyaz Yamener olacaktır. Cevher, Feyyaz YAMANER’in üstünden Mahir’e tehditkar mesajlar verse de; Feyyaz da boş durmayacaktır. Rüzgar, Feyyaz’ın verdiği görevi yerine getirmek ister; ancak bu görev hiç de kolay olmayacaktır. Feyyaz gittiği garip mekanda da çok garip karşılanacaktır

Oyunbozan 5. Bölüm Final Fragmanı

Oyunbozan final fragmanı şuanda yayınlanmamıştır. Oyunbozan Final fragmanı yayınlandığında sayfamıza eklenecektir.

READ  Oyunbozan Dizisi Final Yapıyor 28 Mayıs

Oyunbozan 5. Bölüm Final Fragmanı 14 Mayıs (7 Yorum)

  1. 5 bölümde reting belli olmaz daha seyirci anlamadan kaldırdınız film çok güzeldi bence devam edin kaybetmek yere düştüğünde değil düştüğünde kalkamamakla olur. Ama yönetmende sorun var bence capalamak yerine pes etti..ve yönetmen oyunu bozdu

  2. 5 bölümde reting belli olmaz daha seyirci anlamadan kaldırdınız film çok güzeldi bence devam edin kaybetmek yere düştüğünde değil düştüğünde kalkamamakla olur. Ama yönetmende sorun var bence capalamak yerine pes etti..

  3. Genelde televizyon izlemeyi sevmem ama bu dizi çok hoşuma gitti her hafta sabırsızlıkla bekliyordum çok güzel bi diziydi final yapmaları çok yanlış oldu

  4. O kadar erken bitirmeleri çok saçma her hafta sabırsızlıkla bekliyoruz ve çok güzel anlamlı bir dizi bitmesin 🙁

  5. reyting yapmadı deniliyor. 3-5 evin izlememesi reyting yapmıyor anlamına gelmez izleyenler ne olacak bizler cumartesi gecesini dört gözle bekliyorduk lütfen devam etsin.