Osman Wöber Kimdir ? İsimsizler Kurmay

Burak 06 Eyl 2017 isimsizler  0

Yeni sezonda yönetmen koltuğunda usta isim Volkan Kocatürk’ün olacağı dizide İsimsiz Kahramanların başlarından geçen olaylar anlatılacak. Gündemin bir parçası olarak işlenen dizi Türk Haglkından tam not almış durumda.. Dizi bundan dolayı kadrosunu daha da güçlendirerek yeni olaylarla aksiyon ve macerayı artırmayı hedefliyor. Zira yeni oyuncularda daha önceki oynadıkları dizilerde bu formata uyacak olan başarılı isimler….

Osman Wöber Kimdir ?

Aslen Avusturyalı olan başarılı oyuncu Osman Wöber uzun süre kaldığı Kurtlar Vadisi dizisinde Tuncay Kantarcı karakteriyle Türk seyircisinin gönlündeki yerini almıştır. Osman Wöber 1960 yılında Ankara’da dünyaya gelmiştir. İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi ve Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü’nden mezun olmuştur. Kurtlar Vadisi dizisindeki başarılı performansı onu büyük üne kavuşturmuştur.

Devlet Tiyatrolarında işe başladıktan sonra  İstanbul Devlet Tiyatrosu Müdür ve Sanat Yönetmeni olarak görev yaptı. Osman Wöber yine kendisi gibi oyuncu olan Müge Wöber ile evlidir. Osman Wöber Kurtlar Vadisi Pusu, Organize İşler, Kurtlar Vadisi, Sekizinci Saat gibi dizi ve filmlerde rol almıştır.

İsimsizler 2. Sezon Tanıtım Fragmanı

Kayra Şenocak Kimdir ? İsimsizler Yadigar
Atsız Karaduman Kimdir ? İsimsizler Kor Yakup
Berkan Şal Kimdir ? İsimsizler Hatem
Kürşat Alnıaçık Kimdir ? İsimsizler Kudret

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir