On Numara 5 Yıldız Çocukları Kimler

Burak 02 Tem 2017 Haberler  0

On Numara 5 Yıldız 23 temmuz pazar akşamı ilk bölümü ile 20:00’da Fox Tv ekranlarında izleyicisi karşısına çıkacak.

Ben Bilmem Eşim Bilir programıyla hafızalardaki yerini koruyan İlker Ayrık yepyeni bir yarışma ile karşımıza geliyor. On Numara Beş Yıldız…. Bu yarışma programında minik çocuklar yarışacak. Kendilerine has performanslarını sergileyecek olan çocuklar daha sonra yine kendileri gibi çocuk olan jüri üyelerinden aldıkları puanlarla yarışmayı tamamlayacaklar. İlker Ayrık renkli kişiliği ile bu programı da hakkıyla yerine getirecektir. 

On Numara Beş Yıldız isimli yarışma programında sadece çocuklar da yarışmıyor. Aynı zamanda çocukların anne ve babaları da  yarışmaya dahil oluyorlar. Çocuklarını ne kadar tanıyorlarsa yarışmayı kazanma ihtimalleri o kadar yüksek. Anne ve babadan hangisi çocuğunun seçeceği hediyeyi seçmişse hediyeyi çocuğuna kazandırmış oluyor. Diğer çocukları ise çok farklı sürprizler bekliyor.

Ben Bilmem Eşim Bilir yarışma programından sonra yaz sezonunda Fox TV ekranlarında olacağını bildiğimiz İlker Ayrık’ın yeni programı On Numara Beş Yıldız temmuz ayının son haftasında ekranlarda yayınlanması bekleniyor.  Serkan Hışır’ın yönettiği, M. Serdar Fırat ve Serhat Sarı’nın yapımcılığını üstlendiği ve Pervasız Yapım şirketi tarafından organize edilen  yarışma programı On Numara 5 Yıldız minik yarışmacıların kim olduğu henüz netlik kazanmadı.

On Numara Beş Yıldız çocuklarının isimleri belli olduğunda sizlere bilgiler verilecektir. Yarışma ile ilgili tüm detayları buradan paylaşmaya devam edeceğiz.

On Numara Beş Yıldız Tanıtım Fragmanı

 

Bay Yanlış Deniz
Bay Yanlış Deniz Kimdir? Ezgi’nin Avukat Arkadaşı
Gençliğim Eyvah Zola
Gençliğim Eyvah Zola Kimdir? Arif’in Oğlu
Gençliğim Eyvah Çavi
Gençliğim Eyvah Çavi Kimdir? Zekeriya’nın Oğlu
gençliğim eyvah leyla
Gençliğim Eyvah Leyla Kimdir? Sevgilisi İnstagram Adresi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.