Ölümü Gör Filmi Oyuncu Kadrosu Konusu ve Karakterleri

Burak 18 Ağu 2018 Film/Sinema  0

Ölümü Gör Filmi Oyuncu Kadrosu Konusu ve Karakterleri

Foc Tv ekranlarında her Perşembe akşamı Tv de ilk kez bir yerli sinema yayınlanıyor. Bayram haftası ise Fox Tv izleyicilerine bir bayram müjdesi geldi. Bu hafta Fox Tv ekranlarına Ölümü Gör filmi Tv de ilk kez oalrak yer alacak. Filmin özelliği ise bir sinema değil televizyon filmi olması. Film sinemalarda gösterime girmedi ve Fox Tv için özel olarak hazırlandı.

Ölümü Gör filminin yönetmen koltuğunda Bora Onur oturuyor. Oyuncu kadrosunda  ise Gökçe Özyol, Taner Ergör, Akasya Aslıtürkmen Esin Civangil ve Ebru Karanfilci bulunuyor. Filmin yapımcılığını ise Karga Yapım üstlenmiş durumda. Film 23 Ağustos Perşembe Akşamı Fox Tv ekranlarında olacak.

Ölümü Gör Fİlmi Konusu

Ölümü Gör filmi panik atak rahatsızlığı bulunan Yaşar’ın hastaneye gitmesi sonrası başına gelenleri konu alıyor. Hastanede muayene olan Yaşar doktordan kötü bir haber alır ve beyninde tümör olduğunu öğrenir. Doktor tümörün çok derinde olduğunu ve ameliyat şansı bulunmadığını söyleyerek kalan hayatını en iyi şekilde değerlendirmesini söyler. Üç aylık ömrünün kaldğını öğrenen Yaşar  kalan günlerini dolu dolu yaşamak ister fakat başına büyük işler açar.

Ölümü Gör Oyuncu Kadrosu

Gökçe Özyol

1972 yılında doğan oyuncu Anadolu Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi’nde Animasyon bölümünü tamamlamıştır. İki aile dizisiyle ilk oyunculuk deneyimini yaşamıştır. Sempatik tavırları ile dikkat çeken Özyol daha sonra Yahşi Cazibe dizisinde yer almış ve burada büyük bir çıkış yakalamıştır. Son olarak No:309 dizisindeki performansı ile başarısını sürdürmüştür. Filinta dizisinde de bir süre yer almış ve Emrullah karakteri ile komedi dışındabir oyuncluk sergilemiştir.

Esin Civangil

1982 yılında İzmit’de dünyaya gelmiştir. Ekmek Teknesi isimli dizide Jale karakteri ile tanınmaktadır. Bir çok dizide yer alarak kariyerini sürdüren oyuncu son olarak Güzel Köylü dizisinde Kamuran karakterine hayat vermiştir. Kadri’nin Götürdüğü Yere Git ve Nasıl Yani gibi sinema filmleriyle beyaz perdede boy göstermiştir.

Akasya Aslı Türkmen

1977 yılında İstanbul’da doğmuştur. Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuarı Tiyatro Bölümü’nü tamamlamıştır. Daha sonra Ali Poyrazoğlu’ndan özel oyunculuk dersleri almıştır. Son olarak 2012 yılında İbret-i Alem dizisinde boy göstermiştir. Asıl kariyeri tiyatro alanındadır ve oyunalrda yer almaya devam etmektedir.

Taner Ergör

1975 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde tiyatro eğitimi almıştır. Tümay Özokur ajansına bağlı çalışmaktadır. Emret komutanım yeniden dizisi ile tanınmaktadır. Olur Olur isimli sinema filminde yer almıştır.

Ölümü Gör Fragmanı

Özgür Çevik Affedebilsem Kendimi (Masallardan Geriye Kalan Film Müziği) Şarkı Sözleri
Mahalleden Arkadaşlar Komedi Filmi
EYPİO – NAİM ŞARKI SÖZÜ Naim 25 Ekim Sinemalarda
Geniş Aile Komşu Kızı Filmi Ağustosta Sinemalarda

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.