Ölümsüz Dizisi Oyuncu Kadrosu Karakterleri ve Fragmanı

Burak 29 Tem 2017 Oyuncu Kadrosu  0

Star Tv ekranlarında yeni bir Güney Kore uyarlaması daha izleyicisi karşısına çıkacak. Gün geçmiyor ki yeni dizi haberi çıkmasın. Bu seferde başrolünde son olarak İçerde dizisinde Yusuf Müdür karakterine hayat veren Mustafa Uğurlu’nun başrol oyuncusu olarak yer alacağı Two Weeks isimli Güney Kore dizisinden uyarlanacak bir dram dizisi daha izleyicisi karşısında olacak.

Yapımcılığını ANS Film – Abdullah Oğuz’un üstleneceği Ölümsüz dizisinin uyarlanacak  Two Weeks dizisinin konusu şöyle: Lee Joon Gi sahte bir cinayetle suçlanır. Aynı zamanda da lösemiye yakalanmış bir kızı olduğunu öğrenir. İki hafta boyunca, işlemediği bir suçla itham edilen ve sonra kaçak yaşamak zorunda kalan şanssız bir adamın hayatını belgeleyecek. Ölümsüz dizisinde hem dram hem aksiyon bir arada olacak ve Türk izleyicisine sürükleyici sahneler izlettirilecek.

Two Weeks dizisinde baba genç iken Ölümsüz dizisinde baba karakterini muhtemelen Mustafa Uğurlu oynayacak ve lösemiye yakalanan kız da büyük olacak. Star Tv ekranlarında ekranlara gelecek Ölümsüz dizisinin yayın tarihi ocak 2018 olarak planlanıyor.

Ölümsüz Oyuncuları

Mustafa Uğurlu

1955 yılında sonradan il olan Konya’nın Karaman ilçesinde dünyaya gelen Mustafa Uğurlu 62 yaşındadır. Aynı zamanda kendisi gibi oyuncu olan Ahmet Uğurlu’nun kardeşidir. Tiyatro yönetmeni olarak da izleyici karşısına çıkan Mustafa Uğurlu sinemaya Tiyatro ile giriş yapan oyunculardandır. Sayısız tiyatro oyununda yer almış ve ödül almıştır. Son olarak İçerde Milat ve Galip Derviş gibi aksiyon ve polisiye dizilerde rol almıştır. Antalya Altın Portakal Film Festivalinde 1998 yılında Ağır Roman isimli sinem filmi ile En İyi Yardımcı Erkek Oyuncu ödülüne layık görülmüştür. 

Ölümsüz Dizisi Tanıtım Fragmanı

Fragman şuanda yayınlanmadı

 

Çocukluk Dizisi Oyuncuları Kadrosu (2020)
Barbaros Oyuncuları ve Karakterleri TRT 1 (Güncel Liste)
Kefaret Dizisi Oyuncuları ve Karakterleri 2020 (Fox TV)
Yeni Hayat Dizisi Oyuncuları (Kanal D)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.