Ölümlü Dünya Oyuncu Kadrosu ve Fragmanı

Burak 22 Ağu 2017 Haberler  0

Oyuncu, müzisyen ve film  yönetmeni olan Ali Atay’ın Limonata’dan sonra 2. projesi olan Ölümlü Dünya’nın  1,5 ay süren çekimlerin ardından tamamlandığı söyleniyor. Filmde  Ahmet Mümtaz Taylan, Alper Kul, Sarp Apak, İrem Sak, Doğu Demirkol, Feyyaz Yiğit, Meltem Kaptan, Özgür Emre Yıldırım ve Mehmet Özgür gibi birbirinden ünlü isimler  yer alıyor.​

Ali Atay, Aziz Kedi, Feyyaz Yiğit,Volkan Sümbül ve Ali Demirel’in senaryosunu yazdığı sinema filmi 26 Ocak 2018 tarihinde vizyona girecek. Yılın en iddialı komedi aksiyon tarzındaki filmi için İstanbul’un çeşitli semtlerinde dev oyuncu kadrosuyla çekimler yapılmış ve 1,5 ay sonunda tamamlanmıştı.

Filmin son sahnesi öncesinde kutlama pastası kesen oyunculara baktığımız zaman çok iddialı bir yapıt olacağını söyleyebiliriz. 

Ölümlü Dünya Konusu

8 kişilik geniş bir aile olan Mermer Ailesi, Haydarpaşa Garı’nda Anadolu Tat Lokantası’nı işletmesini yapmaktadırlar. Sıradan, kendi hallerinde  bir yaşamları olan bu insanların, uzun süredir gizledikleri bir sır vardır ve bu sır ne pahasına olursa olsun ortaya çıkmamalıdır.

Ölümlü Dünya Tanıtım Fragmanı

Fragman daha yayınlanmadı.

 

 

Bay Yanlış Deniz
Bay Yanlış Deniz Kimdir? Ezgi’nin Avukat Arkadaşı
Gençliğim Eyvah Zola
Gençliğim Eyvah Zola Kimdir? Arif’in Oğlu
Gençliğim Eyvah Çavi
Gençliğim Eyvah Çavi Kimdir? Zekeriya’nın Oğlu
gençliğim eyvah leyla
Gençliğim Eyvah Leyla Kimdir? Sevgilisi İnstagram Adresi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.