Ölümlü Dünya Oyuncu Kadrosu ve Fragmanı

Oyuncu, müzisyen ve film  yönetmeni olan Ali Atay’ın Limonata’dan sonra 2. projesi olan Ölümlü Dünya’nın  1,5 ay süren çekimlerin ardından tamamlandığı söyleniyor. Filmde  Ahmet Mümtaz Taylan, Alper Kul, Sarp Apak, İrem Sak, Doğu Demirkol, Feyyaz Yiğit, Meltem Kaptan, Özgür Emre Yıldırım ve Mehmet Özgür gibi birbirinden ünlü isimler  yer alıyor.​

Ali Atay, Aziz Kedi, Feyyaz Yiğit,Volkan Sümbül ve Ali Demirel’in senaryosunu yazdığı sinema filmi 26 Ocak 2018 tarihinde vizyona girecek. Yılın en iddialı komedi aksiyon tarzındaki filmi için İstanbul’un çeşitli semtlerinde dev oyuncu kadrosuyla çekimler yapılmış ve 1,5 ay sonunda tamamlanmıştı.

Filmin son sahnesi öncesinde kutlama pastası kesen oyunculara baktığımız zaman çok iddialı bir yapıt olacağını söyleyebiliriz. 

Ölümlü Dünya Konusu

8 kişilik geniş bir aile olan Mermer Ailesi, Haydarpaşa Garı’nda Anadolu Tat Lokantası’nı işletmesini yapmaktadırlar. Sıradan, kendi hallerinde  bir yaşamları olan bu insanların, uzun süredir gizledikleri bir sır vardır ve bu sır ne pahasına olursa olsun ortaya çıkmamalıdır.

Ölümlü Dünya Tanıtım Fragmanı

Fragman daha yayınlanmadı.

 

 

dizibilgi google play