Ölene Kadar Beril(Gülcan Arslan) Kimdir Hayatı Fotoğrafları

12 Ocakta Atv ekranlarında yayınlanacak  olan Ölene Kadar dizisinde rol alan Gülcan Arslan Dizideki ismiyle Beril 1Mayıs 1986 yılında Sakarya’da doğmuştur.Sadri Alışık Kültür Merkezi’nde eğitim aldıktan sonra birçok dizi ve reklamda rol aldı.Başrol oyuncusu olarak ve Bülent İnal’la birlikte oynadığı ‘Bir Çocuk Sevdim’ adlı diziyle en büyük çıkışını yaptı.2003 yılında 8.sezonunu başlayan Arka Sokaklar dizisinde komiser Leyla karakterini canlandırdı.

Oynadığı diziler şunlardır:Muhteşem Yüzyıl Kösem, GünahkarArka Sokaklar , Bir Çocuk Sevdim, Her Şeye Rağmen ,Entelköy Efeköy’e Karşı (Sinema Filmi) , Kahramanlar, Kafkas, Gurbet Kuşları

 

Sevilen Sanatçı Gülcan Arslan 1.75  boyunda ve 55kg. Boğa burcu olan Gülcan Arslan yeşil renkli gözlere sahip.Gülcan Arslan ‘ın Arka Sokaklar Dizisinde tanıştığı Alp Korkmaz ile bir aşk yaşadığı söyleniyor.

Ölene Kadar dizisindeki Beril karakteri kimdir? Nasıl Bir Karakter

32 yaşındaki, zengin iş adamı olan Sezai Karalı’nın prensesler gibi büyümüş biricik kızı olan Beril, Dağhan’ın ilk aşkıdır.Deli gibi sevdiği ve onun için her şeyden vazgeçtiği aynı zamanda karnında çocuğunu taşıdığı adamın babasını öldürdüğünü öğrendiğinde büyük bir travma yaşar. Yaşadığı bu ağır travma ruhunda korkunç yaralar açar.Bu travmayı atlatmak için çok güvendiği  çocukluk arkadaşı Ender ile evlenir. Dağhan’ın masumiyetinin ispatlanarak hapisten çıkması, Beril’i de pişmanlıklarıyla yüz yüze getirir ve evliliği ile ilk aşkı arasında kalır.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Ölene Kadar Neden Final Yapıyor Ne Zaman Bitecek?