Olay Yeri Sunucusu Balçiçek İlter Kimdir ?

Burak 26 Ağu 2017 Haberler  0

Bir çok haber sitesinin  haberine göre Zuhal Topal ve Star TV yollarını ayırdı.  Evlilik programlarının yasaklanmasının ardından kanallar izdivaç programları yerine Realitiy Show ve Suçlu Arama programlarına dönme kararı almıştı. En azından Esra Erol’un Atv’de yeni sezon Reality Show yapacağı ve izdivaç sunmayacağı belli olmuştu.

Star TV’nin bir suç ve suçlu programı yapacağı ve bu iş için de çok daha az bir ücrete  Balçiçek İlter’e bir suçlu arama programı yaptıracağı iddiaları vardı. Bu iddialar gerçek oldu ve Balçiçek İlter’in sunacağı Olay Yeri adında bir program yayınlanmasına karar verildi. Tanıtım fragmanı yayınlanan program Star TV’de 4 Eylül Pazartesi günü 16.00 da yayınlanacak.

Balçiçek İlter Kimdir ?

Balçiçek İlter herkes onu gülüşüyle tanıyor. Gülmeye başladığında susturmak çok zordur. Zaten biz de onu bu yüzden çok seviyoruz. Gülmenin kendisine çok yakıştığı Balçiçek 16 Haziran 1973 tarihinde Bursa‘da dünyaya geldi. Anne ve babası Ankara’da yaşadığı için kendisi İstanbul’da büyükanne ve büyükbabasının yanında yetişti. 7 yıl boyunca bale dersi aldı. Liseyi İstanbul’da Dame de Sion Fransız Lisesi‘nde okudu. Lise bittikten sonra bir yıl Paris‘te yaşadı. Ortadoğu Teknik Üniversitesi Psikoloji Bölümü’nden mezun oldu.

Çeşitli gazetelerde yazarlık yapan Balçiçek İlter 1996 yılında ünlü reklamcı Ali Pamir ile evlendi. Ancak 2010 yılında boşandı ve “Pamir” soyadından vazgeçip kendi soyadını aldı. Lal ve Kuzey adında ikiz çocukları vardır.

Olay Yeri Tanıtım Fragmanı

 

 

Bay Yanlış Deniz
Bay Yanlış Deniz Kimdir? Ezgi’nin Avukat Arkadaşı
Gençliğim Eyvah Zola
Gençliğim Eyvah Zola Kimdir? Arif’in Oğlu
Gençliğim Eyvah Çavi
Gençliğim Eyvah Çavi Kimdir? Zekeriya’nın Oğlu
gençliğim eyvah leyla
Gençliğim Eyvah Leyla Kimdir? Sevgilisi İnstagram Adresi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir