Oktay Kaynarca Eşkıya’dan Ayrılıyor mu ? Hızır Çakırbeyli Ölecek mi?

Atv’nin şüphesiz en çok beğenilen dizilerinden birisi olan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz her hafta sevenlerini ekran başında nefessiz bırakıyor. Tam 5 sezondur kesintisiz devam eden dizide daha önceden birçok sevilen karakterin şok edici ayrılıklarını görmüştük bu sefer gündem de olan isim ise kuşkusuz Eşkıya dizisinin olmazsa olmazı Hızır Çakırbeyli’dir. Hızır Eşkıya’dan ayrılıyor mu ? Oktay Kaynarca neden ayrılmak istiyor ?

Oktay Kaynarca Eşkıya’dan Ayrılıyor mu ?

Başarılı bir oyuncu olan Oktay Kaynarca sosyal medya hesabından takipçilerini şoka uğratacak bir gönderi paylaştı. Gönderide yol ayrımlarından ve ayrılıklardan bahseden Oktay Kaynarca Eşkıya’dan ayrılacak mı ? Daha önceden canlandırdığı Süleyman Çakır karakteri ile büyük bir hayran kitlesine ulaşan Oktay Kaynarca şüphesiz mafya dizilerinin vazgeçilmezleri arasındadır. Kurtlar Vadisi’nde oynadığı zamanlar kimse onun öleceğine ihtimal bile vermiyordu. Çünkü Oktay Kaynarca canlandırdığı karakter ile dizinin vazgeçilmezi konumundaydı. Ancak hepimiz de gördük ki dizilerde böyle şok edici ölümlere yer veriliyor. Oktay Kaynarca’nın ayrılığı dizinin sevenleri arasında büyük yankı uyandıracaktır.

Oktay Kaynarca’nın hesabında neden böyle bir şey paylaştığını merak eden izleyiciler acaba diziden mi ayrılıyor ? diye düşünmeden edemediler. Bu tür paylaşımlar yönetmenler ve oyuncular arasında hemen yayılmaktadır. Acaba Oktay Kaynarca oyunculuğu mu bırakacak. Bu paylaşım sevenlerini çok büyük bir heyecan ve üzüntüye sokmuştur.  Ancak yönetmen veya senaristlerden henüz kesin bir bilgi alamadık.

Eşkıya Hızır Ölecek Mi ?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin baş rollerinden Oktay Kaynarca’nın sosyal medyadan paylaştığı bir paylaşımı gören izleyiciler büyük bir şoka girdiler. Çünkü Oktay Kaynarca paylaşımında sıkça ayrılıklardan bahsetmiş ve seyircilerin aklına dizinde mi ayrılacak ? sorusunu getirmiştir. 5 sezondur dizide var olan ve 5 sezonda izleyicileri adeta büyüleyen Oktay Kaynarca canlandırdığı Hızır karakteriyle de izleyicilerin sempatisini kazanmıştır. Dizide daha önce birçok şok edici ayrılıklar yaşansa da bu ayrılığın izleyiciler üzerindeki etkisi daha büyük olacaktır.

Bu tür mafya dizilerinde babaların işlerden bunalıp kafasını dinlemek için şehirden uzaklaşmaları sıkça görülür. Hızır’da bunu denemiş ve sorumluluklarını oğlu ile İlyas’a bırakmıştı. Bize göre Hızır Çakırbeyli diziden ayrılacaktır. Bu ayrılık öyle uzaklara giderek değil acı bir son ile olacaktır. Tıpkı Kurtlar Vadisi’nde Süleyman Çakır’ın ayrılığı gibi bir ayrılık bizleri beklemektedir. Acaba Oktay Kaynarca’ya bu kararı verdiren sebep nedir ?

Oktay Kaynarca Eşkıya Dizisine Veda Etmek İstiyor muydu ?

Daha önceden dizinin senaristlerinden birinin Hızır Çakırbeyli olmadan bir senaryo yapma fikrini ortaya attığını biliyoruz. Çünkü daha önceden Oktay Kaynarca bir sakatlık yaşamış ve bu süre zarfında setlerde olamak istemiştir. Ancak bu ricası kabul edilmemiş ve sakat sakat setlerde görevine devam etmiştir. O zamanlarda Oktay Kaynarca’nın diziden ayrılmayı düşündüğü aşikardır. Süreç ilerledikçe Kaynarca bu kararında kesinleşmiş ve ayrılma kararı vermiştir. Büyük ihtimalle bu sezonun finalinde büyük olaylar bizleri beklemektedir.

Hızır Çakırbeyli Diziden Neden Ayrılıyor ?

Kendisinin normal hayatında çok sakin bir yaşam sürdüğünü tüm takipçileri bilmektedir. Öte yandan EDHO dizisinde 5 yılı deviren Oktay Kaynarca farklı bir karakter canlandırmak da istiyor olabilir. Dizinin uzun sezonlarına bakarsak Kaynarca’ya hak vermemek elde değil. Çünkü kendisininde 5 yıl boyunca aynı karakteri canlandırmaktan sıkıldığını düşünüyoruz. Ayrılığın en büyük sebeplerinden birisi de bu olabilir.Kendisinden sonra işleri oğlu Alpaslan Çakırbeyli’nin alacağını tahmin etmek çok da zor değildir.

Bay Yanlış Deniz
Bay Yanlış Deniz Kimdir? Ezgi’nin Avukat Arkadaşı
Gençliğim Eyvah Zola
Gençliğim Eyvah Zola Kimdir? Arif’in Oğlu
Gençliğim Eyvah Çavi
Gençliğim Eyvah Çavi Kimdir? Zekeriya’nın Oğlu
gençliğim eyvah leyla
Gençliğim Eyvah Leyla Kimdir? Sevgilisi İnstagram Adresi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.