Oktay Çubuk Kimdir ? (Cennetin Gözyaşları Ömer Gürsu)

Burak 04 Eyl 2017 Cennetin Gözyaşları  0

Ekranların iddialı dizileri arasında yer alması beklenen Cennetin Gözyaşları dizisinde çekimler başladı. Çok yakında atv ekranlarında yayınlanacak olan dizide Esra Ronabar, Berk Atan ve Almila Ada başrolleri paylaşırken bir çok başarılı oyuncu da dizide rol alacak. Kopmayan kadim dostluklar ve anne- çocuk bağlarını anlatan dizinin yönetmen koltuğunda Sadullah Celen’in oturuyor. Cennetin Gözyaşları dizisi Kore uyarlaması olacak.

Cennetin Gözyaşları Ömer Gürsu Nasıl Bir Karakter ?

Ömer annesi Suna’nın gözbebeği biricik oğludur. Kendisi için de annesi en kıymetlisidir. Çünkü Ömer babası tarafından ilkokuldayken terkedilmiş ve hem okumak hem de çalışmak zorunda kalmıştır. Hayat canlısı, neşeli, güler yüzlü bir çocuktur. Elindekiyle yetinmesi bilen mütevazi bir karakter olan Ömer hayatından ve yaşadıklarından dolayı asla şikayetçi olmamıştır.

Oktay Çubuk Kimdir ?

Cennetin Gözyaşları dizisinde Ömer Gürsu karakterini oynayacak olan Oktay Çubuk Bilgi Üniversitesi Sinema ve Televizyon Bölümü’nde okumaktadır. atv ekranlarında yayınlancak olan Cennetin Gözyaşları onun ilk dizi deneyimi olacaktır. Genç oyuncu İzmirlidir ve hayatını orada sürdürmektedir.

Cennetin Gözyaşları Tanıtım Fragmanı

 

Cennet’in Göz Yaşları Dizisi Ali (Hira Mert Yüce) Kimdir ?
Cennet’in Gözyaşları 10. Bölüm Özeti 26 Kasım Pazar Fragmanı
Cennet’in Gözyaşları 8. Bölümde Çalan Şarkı Hangisi ? 12 Kasım Vazgeç Gönül
Sude Nur Yazıcı Kimdir ? (Cennetin Gözyaşları Beste Tuna)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.