Oktay Çubuk Kimdir ? (Cennetin Gözyaşları Ömer Gürsu)

Ekranların iddialı dizileri arasında yer alması beklenen Cennetin Gözyaşları dizisinde çekimler başladı. Çok yakında atv ekranlarında yayınlanacak olan dizide Esra Ronabar, Berk Atan ve Almila Ada başrolleri paylaşırken bir çok başarılı oyuncu da dizide rol alacak. Kopmayan kadim dostluklar ve anne- çocuk bağlarını anlatan dizinin yönetmen koltuğunda Sadullah Celen’in oturuyor. Cennetin Gözyaşları dizisi Kore uyarlaması olacak.

Cennetin Gözyaşları Ömer Gürsu Nasıl Bir Karakter ?

Ömer annesi Suna’nın gözbebeği biricik oğludur. Kendisi için de annesi en kıymetlisidir. Çünkü Ömer babası tarafından ilkokuldayken terkedilmiş ve hem okumak hem de çalışmak zorunda kalmıştır. Hayat canlısı, neşeli, güler yüzlü bir çocuktur. Elindekiyle yetinmesi bilen mütevazi bir karakter olan Ömer hayatından ve yaşadıklarından dolayı asla şikayetçi olmamıştır.

Oktay Çubuk Kimdir ?

Cennetin Gözyaşları dizisinde Ömer Gürsu karakterini oynayacak olan Oktay Çubuk Bilgi Üniversitesi Sinema ve Televizyon Bölümü’nde okumaktadır. atv ekranlarında yayınlancak olan Cennetin Gözyaşları onun ilk dizi deneyimi olacaktır. Genç oyuncu İzmirlidir ve hayatını orada sürdürmektedir.

Cennetin Gözyaşları Tanıtım Fragmanı

 

dizibilgi google play