Okan Bayülgen Dada 2016 2017 Yeni Sezon Ne Zaman Başlayacak

Okan Bayülgen’in hazırlayıp sunduğu Dada 2016 2017 yeni sezonundane zaman başlayacak? İşte detaylar

2

Okan Bayülgen’in sunup hazırladığı Dada isimli program Star Tv’den Kanal D’ye transfer oldu; ancak Dada’nın içeriği ve ismin değişmesi bekleniyor

2 sezondur Dada isimli programla Star Tv ekranlarında izleyici ile buluşan Okan Bayülgen Star Tv ile olan anlaşmasının bittiğini ve yeni anlaşma için kanal aradığını bilgisi kulislere geldi. Bu da demek oluyor ki Star Tv Okan Bayülgen ile yeni anlaşma imzalamak istemedi.

Dada 58. bölümü ile 4 haziran cumartesi günü sezon finali yaparak ekranlara veda etti.1

Okan Bayülgen programlarında çok fazla yenilik yapmayı ve foırmat değiştirmeyi seven bir programcı. Dolayısıyla yeni sezonda bir de kanal değiştirse Okan Bayülgen’in programının Dada isminde kalması imkansız. Bu durumda Okan Bayülgen’in Dada ismi ile program yapmaya devam edip etmeyeceği ise şuanda belli değil, ancak Okan Bayülgen Dada’nın son bölümünde bu bölümün sezon finali olduğunu izleyicilerine duyurdu.

Dada Yeni Sezon Başlama Tarihi 2016 2017

Dada’nın yeni sezon başlama tarihi ile ilgili şuanda net bir açıklama gelmedi. Yeni sezonda Kanal D ve Tv8 gibi farklı kanallar ile görüşme halinde olan Okan Bayülgen’den programı ile ilgili bir açıklama geldiğinde sayfamıza eklenecektir.

  Dada 2016 2017 Yeni Sezon Tanıtım Fragmanı