Oğul Dizisi Oyuncu Kadrosu ve Karakterleri

Burak 21 Ağu 2017 Oğul  0

Fox Tv ekranlarında yep yeni bir dram dizisi daha izleyicisi karşısına çıkmaya hazırlanıyor.  Yapımcılığını Digiflame Productions’un üstleneceği Oğul dizisinin senaristi ve proje tasarımcısı Çiğdem Savaşçıoğlu olarak açıklandı. Oğul dizisinin tanıtım fragmanı ise Fox Tv’de yayınlandı.

‘Her şey olabilirsin de hayatta, bir anaya oğul olabilir misin?’  sloganı ile izleyicisi karşısına çıkacak Oğul dizisinin oğulları konusunda hayal kırıklığı yaşayan bir anne ve babanın hikayesi konu alınacak. Oğul dizi için şuanda açıklanmış bir oyuncu kadrosu bulunmasa da daha önce kulislerde Ekin Mert DAYMAZ’ın bir dram dizisinde rol alacağı ve isminin Oğlum olacağı ile ilgili tüyolar vardı. Bu tüyolardan yola çıkarak Oğul dizisinin oyuncu kadrosunda Ekin Mert DAYMAZ, Barış Falay ve Ataberk Mutlu’nun yer alacağını söyleyebiliriz. 

Oğul Dizisi Oyuncu Listesi

Ayşegül Günay(Müeddet)

Oğul dizisinde Müeddet karakteri için Ayşegül Günay’a teklif gitmiş.

Ekin Mert DAYMAZ

1990 yılında Hollanda’da dünyaya gözlerine açan yakışıklı oyuncu ve manken Ekin Mert Daymaz 27 yaşındadır. 2014  yılında katıldığı Best Of Model  yarışmasında yakışıklılığı ile ön plana çıkan oyuncu üçüncü olarak dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır. Sonrasında ise dizi oyunculuğuna adım atan Ekin Mert DAYMAZ oldukça başarılı bir oyuncu olmayı başarmıştır. İlk olarak Not Defteri dizisinde rol alan yakışıklı oyuncu Çilek Kokusu ve Hayat Sevince Güzel dizilerinde de başrol oynamış; son projesi Kırlangıç Fırtınası  ise onun için hüsran olmuştur. 

Barış Falay

1972 yılında Nalıkesir’in şirin ilçesi Edremit’te dünyaya gelmiştir. İzmit Şehir Tiyatrosu’nda tiyatro hayatına başlayan Barış Falay. Aliye dizisi ile sinema sektöründe tanınan aranan isim olmaya başlayan Barış FALAY sonrasında Medcezir dizisi ile dünya starı olmuştur. Son olarak ise Paramparça dizisinde dünyanın önüne çıkmıştır. 

Ataberk Mutlu

2005 yılında Tekirdağ’ın çorlu ilçesinde dünyaya gelen Ataberk Mutlu 12 yaşındadır. 2015 yılında Poyraz Karayel dizisinde canlandırdığı Sinan karakteri ile Altın Kelebek ödülünü almıştır. 

Oğul Dizisi Tanıtım Fragmanı

Oğul Dizisi Neden Yok Neden Yayınlanmıyor ?
Ayşegül Günay Kimdir( Oğul dizisi Müeddet)
Oğul Dizisi Nerede Çekiliyor Şanlıurfa Halfeti
Oğul Dizisi Dizi Müziği Fon Müziği

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir