Oğul Dizisi Nerede Çekiliyor Şanlıurfa Halfeti

Burak 22 Ağu 2017 Oğul  0

Herşey olabilirsin de hayatta, bir anaya oğul olabilir misin? sloganıyla Fox TV ekranlarında çok yakında yayınlanması beklenen dizide bir de tanıtım fragmanı yayınlanmış durumda. Yapımcılığını Digiflame Productions’un üstlendiği dizinin hikayesi Çiğdem Savaşoğlu’na ait olacak. 

Henüz yönetmeni belli olmayan dizide oyuncu kadrosunda Ekin Mert DAYMAZ, Barış Falay ve Ataberk Mutlu’nun isimleri konuşuluyor. Aynı zamanda  Dizinin annesi ‘Müeddet’ rolü için  Ayşegül Günay’a teklif götürüldüğü söyleniyor.

Oğul dizisi için geri sayım devam ederken dizinin ocak ayında Fox TV ekranlarında yayınlanması bekleniyor. En çok merak edilen konulardan biri de dizinin nerede çekileceği konusu. Dizinin Şanlıurfa’nın Halfeti ilçesinde çekileceği gelen bilgiler arasında .

Halfeti İlçesi ve Özellikleri

Şanlıurfa’nın bir ilçesi olan Halfeti Fırat nehrinin kenarında bir ilçedir. Birecik barajının yapılmasında sonra sular altında kalmasına rağmen güzelliğinden bir şey yitirmemiştir. Dünyada nadir olarak görülen siyag gül bu ilçede yetişmektedir. Halfeti şu anda turizmde göz bebeklerimizden biridir. Bir çok film yapımcısının  uğrak yeri olan ilçede geçmişe ait bir çok eser bulunmaktadır.

Oğul Dizisi Tanıtım Fragmanı

Oğul Dizisi Neden Yok Neden Yayınlanmıyor ?
Ayşegül Günay Kimdir( Oğul dizisi Müeddet)
Oğul Dizisi Dizi Müziği Fon Müziği
Oğul Dizisi Oyuncu Kadrosu ve Karakterleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.