Öğretmen Dizisi Oyuncuları Kadrosu (Tam Liste)

Yen yılın ilk günlerinde 2020’ye damga vuracak diziler yavaş yavaş belli olmaya başlıyor. Yeni yılın gözdelerinden olmayı planlayan Öğretmen dizisi muhteşem kadrosuyla Fox TV izleyicilerine seyir zevki yaratmak için hazırlanıyor. Yetenekli oldukları kadar heyecanlı da olan Öğretmen oyuncu kadrosunun diziye olan güvenleri tam. Yapımcılığını Fatih Aksoy’un yönetmenliğini Koray Kerimoğlu’un üstlendiği dizinin salı günleri yayınlanması planlanıyor. Fox TV ‘nin reyting yarışındaki büyük silahlarından biri olan Kadın dizisinin kısa bir süre sonra final yapacağını yazmıştık. Bu diziyle açığı kapatmayı düşünen Fox TV; Kadın’ın yerini aratmayacak, izleyicisini üzmeyecek olan Öğretmen dizisiyle gündeme oturmayı planlıyor.

Duygusal sahnelerle seyir zevki yaşatmayı planlayan yapımcı aynı zamanda ufak ufak aksiyonlarla meraklandırmayı da başaracak gibi görünüyor. Konu bakımından yabancı dizi uyarlaması olarak karşımıza çıkacak olan Öğretmen dizisi ilhamını Japonya’da yayınlanan Mr. Hiragi’s Homeroom adlı diziden alacak. Google istatistiklerine göre %97 beğenme oranı yakalayan dizi Japonlar tarafından sadece 10 bölüm olarak çekilmiş. Yapımcı Koray Kerimoğlu’nun Türkiye’ye uyarladığı Öğretmen dizisi kaç bölüm çekilecek? 

Henüz yapımcısı tarafından kaç bölüm çekileceği belirlenmemiş olan Öğretmen dizisinin uzun soluklu olacağını düşünmekteyiz. Mr. Hiragi’s Homeroom ‘un konusu bir sınıf öğretmeninin mezuniyete 10 güne kala bütün öğrencilerini karşısına alarak sizler artık bir rehinesiniz demesiyle başlıyor. Bu diziden ilham alınarak yazılan Öğretmen dizisinde bu tarz bir konu başlangıcı bekleniyor. Gizemli olduğu kadar dram dolu sahnelerle seyircinin beğenisini kazanırsa minimum 2 sezon çekilmesini tahmin ediyoruz.

Öğretmen Dizisi Oyuncuları


İlker Kaleli

Öğretmen dizisi başrol oyuncularından biri olan İlker Kaleli, 1984 İstanbul doğumludur. Müziğe olan ilgisiyle beraber 2 sene DJ’lik yapan usta oyuncu 2008 yılında  London Academy of Music and Dramatic Art oyunculuk okulunda eğitim almıştır. Poyraz Karayel dizisinde gösterdiği performansla dillerden düşmeyen İlker Kaleli’ye yeni dizisinde başarılar diliyoruz.

 


Afra Saraçoğlu

2 Aralık 1997’de hayata gözlerini açan güzel oyuncu 23 yaşındadır. Genç olmasına rağmen gösterdiği performansla tecrübe kokan güzel oyuncu İstanbul doğumludur. Eğitimine Eskişehir Anadolu Üniversitesi’nde devam etmektedir.  Son olarak Fazilen Hanım’ın Kızları adlı dizide Ece karakterini canlandıran oyuncu yapımcı ve yönetmenlerin dikkatini çekmeyi başarmıştır. Burcu Yay , boyu 1.71 , instagram adresi @afrasaracoglu ‘dur.

 


Ceren Moray

19985 yılında Diyarbakır’da dünyaya gelen oyuncunun tiyatroya olan ilgisi çocuk yaşlarda keşfedildi. Uzun bir süre Pera Güzel Sanatlar’da eğitim alan oyuncu 2009 yılında üniversiteden mezun oldu. Kanal D ‘nin 2007 reyting rekortmeni olan Kavak Yelleri dizisinde yer aldı. Son olarak Avlu dizisinde gösterdiği performans takdire şayandı. Öğretmen dizisinde bizleri drama doyuracak sahnelerin başında bu karakteri bekliyoruz. Yeni dizisi ve oyunculuk kariyerinde güzel oyuncuya başarılar diliyoruz.

Yeni isimler belli oldukça liste güncellenecektir.