Öğretmen Dizisi Oyuncuları Kadrosu (Tam Liste)

Burak 12 Oca 2020 Öğretmen  0

Yeni yılın ilk günlerinde 2020’ye damga vuracak diziler yavaş yavaş belli olmaya başlıyor. Yeni yılın gözdelerinden olmayı planlayan Öğretmen dizisi muhteşem kadrosuyla Fox TV izleyicilerine seyir zevki yaratmak için hazırlanıyor. Yetenekli oldukları kadar heyecanlı da olan Öğretmen oyuncu kadrosunun diziye olan güvenleri tam. Yapımcılığını Fatih Aksoy’un yönetmenliğini Koray Kerimoğlu’un üstlendiği dizinin salı günleri yayınlanması planlanıyor. Fox TV ‘nin reyting yarışındaki büyük silahlarından biri olan Kadın dizisinin kısa bir süre sonra final yapacağını yazmıştık. Bu diziyle açığı kapatmayı düşünen Fox TV; Kadın’ın yerini aratmayacak, izleyicisini üzmeyecek olan Öğretmen dizisiyle gündeme oturmayı planlıyor.

Duygusal sahnelerle seyir zevki yaşatmayı planlayan yapımcı aynı zamanda ufak ufak aksiyonlarla meraklandırmayı da başaracak gibi görünüyor. Konu bakımından yabancı dizi uyarlaması olarak karşımıza çıkacak olan Öğretmen dizisi ilhamını Japonya’da yayınlanan Mr. Hiragi’s Homeroom adlı diziden alacak. Google istatistiklerine göre %97 beğenme oranı yakalayan dizi Japonlar tarafından sadece 10 bölüm olarak çekilmiş. Yapımcı Koray Kerimoğlu’nun Türkiye’ye uyarladığı Öğretmen dizisi kaç bölüm çekilecek? 

Öğretmen Dizisi Final Ne Zaman?

Henüz yapımcısı tarafından kaç bölüm çekileceği belirlenmemiş olan Öğretmen dizisinin uzun soluklu olacağını düşünmekteyiz. Mr. Hiragi’s Homeroom ‘un konusu bir sınıf öğretmeninin mezuniyete 10 güne kala bütün öğrencilerini karşısına alarak sizler artık bir rehinesiniz demesiyle başlıyor. Bu diziden ilham alınarak yazılan Öğretmen dizisinde bu tarz bir konu başlangıcı bekleniyor. Gizemli olduğu kadar dram dolu sahnelerle seyircinin beğenisini kazanırsa minimum 2 sezon çekilmesini tahmin ediyoruz.

Öğretmen Dizisi Hangi Gün Yayınlanacak?

2020 yılının ilk çeyreğinde çıkan yeni dizilerden biri de Öğretmen oldu. Fox TV’de yayınlanacak olan diziye 4 Mart çarşamba günü start veriliyor. Kuruluş Osman gibi büyük rakiplerinin olduğu çarşamba günü reytingleri kıyasıya geçecek gibi görünüyor. Öğretmen dizisi çarşamba günleri 20.00’da Fox TV’de.

Öğretmen Dizisi Oyuncuları


İlker Kaleli (Akif)

Öğretmen dizisi başrol oyuncularından biri olan İlker Kaleli, 1984 İstanbul doğumludur. Müziğe olan ilgisiyle beraber 2 sene DJ’lik yapan usta oyuncu 2008 yılında  London Academy of Music and Dramatic Art oyunculuk okulunda eğitim almıştır. Poyraz Karayel dizisinde gösterdiği performansla dillerden düşmeyen İlker Kaleli’ye yeni dizisinde başarılar diliyoruz.

 


Afra Saraçoğlu (Gizem)

2 Aralık 1997’de hayata gözlerini açan güzel oyuncu 23 yaşındadır. Genç olmasına rağmen gösterdiği performansla tecrübe kokan güzel oyuncu İstanbul doğumludur. Eğitimine Eskişehir Anadolu Üniversitesi’nde devam etmektedir.  Son olarak Fazilen Hanım’ın Kızları adlı dizide Ece karakterini canlandıran oyuncu yapımcı ve yönetmenlerin dikkatini çekmeyi başarmıştır. Burcu Yay , boyu 1.71 , instagram adresi @afrasaracoglu ‘dur.

 


Ceren Moray (Zeynep)

1985 yılında Diyarbakır’da dünyaya gelen oyuncunun tiyatroya olan ilgisi çocuk yaşlarda keşfedildi. Uzun bir süre Pera Güzel Sanatlar’da eğitim alan oyuncu 2009 yılında üniversiteden mezun oldu. Kanal D ‘nin 2007 reyting rekortmeni olan Kavak Yelleri dizisinde yer aldı. Son olarak Avlu dizisinde gösterdiği performans takdire şayandı. Öğretmen dizisinde bizleri drama doyuracak sahnelerin başında bu karakteri bekliyoruz. Yeni dizisi ve oyunculuk kariyerinde güzel oyuncuya başarılar diliyoruz.

 


Efekan Can (Tuğrul)

Yakışıklı oyuncu Efekan 1994 yılında Bilecik’te dünyaya gelmiştir. Bilecik Üniversitesi İİBF İşletme Bölümünü başarıyla tamamlayan Efekan, Atölye Craft’ta Oyunculuk eğitimi almıştır. Ufak Tefek Cinayetler dizisinde canlandırdığı karakter ile tanınmayı başaran oyuncu Öğretmen dizisi oyuncularından biri olmayı başardı. Tuğrul karakterini canlandıracak olan Efekan Can’a kariyerinde başarılar diliyoruz.

 


Mert Ramazan Demir (Ateş)

1998 yılında dünyaya gözlerini İstanbul’da açan oyuncu, dizi projelerinden ziyade bir çok film projesinde yer almıştır. Yer aldığı ilk dizi projesi olan Öğretmen dizisi ile beraber çıkış yakalayacağını düşündüğümüz nadir oyunculardan biri. Öğretmen oyuncularından biri olmaktan mutlu olan Demir, Ateş karakterini canlandıracak.

 


Göksu Melek Ulucan (Mine)

1996 yılında İstanbul’da dünyaya gelen Göksu Melek Ulucan 24 yaşındadır.  İstanbul Maltepe Üniversitesi Radyo Sinema  ve Televizyon bölümünden mezun olmuştur. Göz kamaştıran güzelliği ve oyunculuk alanında gösterdiği üstün performans ışığında Öğretmen dizisi kadrosuna seçilmiştir. Göksu Melek Ulucan; Boyu 1.72, Kilosu 53, İnstagram Adresi @goksuulucan Sevgilisi yok. Daha önce reklam filmlerinde oynayan Göksu, Öğretmen dizisinde 18 yaşındaki Mine karakterini canlandıracaktır.

 


Bensu Uğur (Selin)

2000 doğumlu olan Bensu Uğur 20 yaşındadır. Liseler arası düzenlenen şarkı yarışmasında sesiyle de ön plana çıkan güzel oyuncu Elidor, Lipton, Algida gibi firmaların reklam filmlerinde oynamıştır. Bensu Uğur İnstagram Adresi: @bensuugurr ‘dur. Oynayacağı ilk dizi projesi olan Öğretmen dizisinde Selin karakterini canlandıracaktır.

 


Özgür Civelek

 


Beran Soysal

 


Burak Can Aras

 


Şerif Erol

 


Ruhi Sarı

 


Hakan Dinçkol

 


Hasan Şahintürk

 


İsmail Karagöz

 


Cansın Şenel

 


Ömer Furkan Eroğlan (Furkan)

 


Doğa Özüm

 


Seyit Nizam Yılmaz

Öğretmen Dizisi Diğer Oyuncuları: Cansu Tuman, Ezgi Gör, Elif Ceren Balıkçı, Serkan Keskin, Serhat Kılıç, Can Bartu Arslan, Deniz Özgür.

 

Çocukluk Dizisi Oyuncuları Kadrosu (2020)
Barbaros Oyuncuları ve Karakterleri TRT 1 (Güncel Liste)
Kefaret Dizisi Oyuncuları ve Karakterleri 2020 (Fox TV)
Yeni Hayat Dizisi Oyuncuları (Kanal D)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.