Öğretmen Dizisi Ezgi Gör Kimdir?

Burak 15 Şub 2020 Haberler  0

Ezgi Gör, Son dönemlerde gerek güzelliği ile gerekse de küçük yaşına rağmen göstermiş olduğu oyuncu başarısı ile dikkatleri üzerine çeken Ezgi Gör kimdir, sorusuna yanıt bulmak

için ve kişisel özellikleri ile ilgili olarak bilgi sahibi olmak için biyografisini okuyabilirsiniz. Birçok insan güzelliği ile ve göstermiş olduğu oyuncu başarısı ile Ezgi Gör nereli, ya da kaç yaşında gibi soruların cevabını merak ediyor. Bütün bu soruların cevabı ve daha fazla burada yer alıyor.

Ezgi Gör Kimdir?

Ezgi Gör 2003 yılında doğmuş olan ve kızıl saçları, hafif çilleri ile birçok reklam ve dizi şirketinin dikkatini çeken oldukça genç bir oyuncudur.

Oyunculuk kariyerine amatör oyunlar ile başlayan ve daha sonra da fark edilip 2012 yılında bir sinema filminde oynayan oyuncu çıkışını sürdürüyor. 2012 yılında gösterime giren ve El Yazısı filminde göstermiş olduğu oyunculuk yetenekleri ile dikkatleri üzerinde toplamayı başarmıştır.

Ezgi Gör Nereli?

Oyunculuk kariyerinde parlayan yıldızlardan birisi olan ve daha şimdiden birçok reklamda da oynamaya başlayan oyuncu İstanbul doğumlu olup tahmini olarak 17 yaşındadır. 17 yaşında olmasına rağmen daha şimdiden reklam yüzü olmaya başlamıştır.

Jelibon reklamında ve daha sonra da Boyner reklam yüzü olmuştur. Tüm bu başarıları ile dikkat çeken güzel oyuncu daha birçok başarıya imza atacak gibi duruyor. 1.56 cm boyu ile ve bunun yanında 45 kilo ile ve bütün bu özelliklerinin yanında birçok insanın ilk bakışta dikkatini çeken kızıl saçları ile büyük ilgi topluyor.

Yine bunun yanında sahip olduğu çiller ile de başka bir havaya bürünüyor. Tüm bu özellikleri ve oyunculuk başarısı ile dikkat çeken oyuncu Gülperi dizinde rol alıyor. Bu dizi de sevilen ama hasta bir kızı canlandıran oyuncu buradaki oyunculuğu ile de büyük bir beğeni topluyor.

Ezgi Gör Sevgilisi

Sahip olduğu eşsiz güzellik ile birçok insanın ve oyunculuk sektörünün dikkatini çeken güzel oyuncunun sevgilisi hakkında ise bilinen pek bir şey yoktur. İnsanlar sık sık Ezgi Gör sevgilisi kim ve nasıl biri diye merak etse de bu konuda henüz tam bir bilgi sahibi değillerdir.

Kaynak: https://okimdirkim.com/ezgi-gor-kimdir-kac-yasinda

Bay Yanlış Deniz
Bay Yanlış Deniz Kimdir? Ezgi’nin Avukat Arkadaşı
Gençliğim Eyvah Zola
Gençliğim Eyvah Zola Kimdir? Arif’in Oğlu
Gençliğim Eyvah Çavi
Gençliğim Eyvah Çavi Kimdir? Zekeriya’nın Oğlu
gençliğim eyvah leyla
Gençliğim Eyvah Leyla Kimdir? Sevgilisi İnstagram Adresi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir