Oğlum Dizisi Oyuncu Kadrosu Karakter Lisesi ve Fragmanı

Kanal D ekranlarında yep yeni bir dram dizisi daha başlıyor. Son olarak Kırlangıç Fırtınası dizisinde başrol oynayan Ekin Mert DAYMAZ ile son olarak Paramparça dizisinde rol alan Barış Falay’ın başrollerinde oynayacağı Oğlum dizisinde küçük ve tatlı evlat rolünde ise son olarak Poyraz Karayel dizisinde rol alan Ataberk Mutlu yer alacak.

Limon Film’in yapımcılığını üstlendiği Oğlum dizisinin çekimlerine ise temmuz sonunda başlanması ve dizinin eylül 2017’de Kanal D ekranlarında olması bekleniyor. Oğlum dizisinin detayları geldiğinde sizler ile paylaşmaya devam edeceğiz.

Oğlum Dizisi Oyuncu Listesi

Ekin Mert DAYMAZ

1990 yılında Hollanda’da dünyaya gözlerine açan yakışıklı oyuncu ve manken Ekin Mert Daymaz 27 yaşındadır. 2014  yılında katıldığı Best Of Model  yarışmasında yakışıklılığı ile ön plana çıkan oyuncu üçüncü olarak dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır. Sonrasında ise dizi oyunculuğuna adım atan Ekin Mert DAYMAZ oldukça başarılı bir oyuncu olmayı başarmıştır. İlk olarak Not Defteri dizisinde rol alan yakışıklı oyuncu Çilek Kokusu ve Hayat Sevince Güzel dizilerinde de başrol oynamış; son projesi Kırlangıç Fırtınası  ise onun için hüsran olmuştur. 

Barış Falay

1972 yılında Nalıkesir’in şirin ilçesi Edremit’te dünyaya gelmiştir. İzmit Şehir Tiyatrosu’nda tiyatro hayatına başlayan Barış Falay. Aliye dizisi ile sinema sektöründe tanınan aranan isim olmaya başlayan Barış FALAY sonrasında Medcezir dizisi ile dünya starı olmuştur. Son olarak ise Paramparça dizisinde dünyanın önüne çıkmıştır. 

Ataberk Mutlu

2005 yılında Tekirdağ’ın çorlu ilçesinde dünyaya gelen Ataberk Mutlu 12 yaşındadır. 2015 yılında Poyraz Karayel dizisinde canlandırdığı Sinan karakteri ile Altın Kelebek ödülünü almıştır. 

Oğlum Dizisi Tanıtım Fragmanı

fragman şuanda yayınlanmadı

 

dizibilgi google play