O Ses Türkiye Yeni Sezon Ne Zaman Başlayacak? 2016

O Ses Türkiye Yeni Sezon Başlama Tarihi?

 

o-ses-turkiye-2-ekim-2016-resimleri[kirmizitext]O Ses Türkiye Yeni Sezon 2 ekim pazar günü ilk bölümü ile 20:30 da TV8 ekranlarında başlıyor.[/kirmizitext]

sibel can O Ses Türkiye jürisiEbru Gündeş’in ayrılmasından sonra O Ses Türkiye Türkiye’nin en güzel seslerinden biri jüri üyesi olarak gelecek. Daha önce Sesi Çok Güzel yarışmasında jüri üyeliği yapan Sibel Can oldu. Sibel Can’ın O Ses Türkiye’nin 5. jürisi olduğu kesin bilgidir. 

[mavibuton]O Ses Türkiye’nin yeni sezon jüri üyeleri ile ilgili resmi bir açıklama geldi. O Ses Türkiye’nin 2016 2017 sezonun jüri üyeleri Hadise , Murat Boz ve  Gökhan – Hakan’ın ve Sibel Can oldu[/mavibuton]

Tv8 ekranlarının sevilen yarışma programı O Ses Türkiye  çok kısa zaman içinde yeni sezonu ile izleyicisi karşısına çıkacak. O Ses Türkiye’nin yeni sezonunda Ebru Gündeş’in yer almayacağı resmi olarak açıklandı.

O Ses Türkiye 6. sezon yarışmacı adayları için başvurular başladı; çok kıza zaman içinde elemeler ve otellerde açıklanacak.

O Ses Türkiye Ne zaman Başlayacak?

O Ses Türkiye’nin 2016 2017 yeni sezon başlama tarihi 2 ekim pazar olarak duyuruldu.

O Ses Türkiye’nin Rising Star yarışmasının final yaparak ekranlara veda etmesi ile izleyicisi karşısında olacağı da biliniyor.

O Ses Türkiye’nin 2015 sezonunda şampiyonu ise Emre Sertkaya olmuştu. O Ses Türkiye’nin yeni sezon jüri üyeleri arasında Hadise , Murat Boz ve  Gökhan – Hakan çifti yer alacağı kesin gibi.

O Ses Türkiye Yeni Sezon Ne Zaman Başlayacak? 2016 (1 Yorum)