O Ses Türkiye Yeni Jürileri Kimler Olacak ?

Güncelleme 14.08.2017: Hadise O Ses Türkiye’de Yıdız Tilbe, Murat Boz, Hadide ve Gökhan Hakan Özoğuz ‘un jüri üyelikleri açıklandı. Bu açıklama ile O Ses Türkiye kadrosu belli oldu. 

Uzun yıllardan beri Türkiye’nin gündeminden düşmeyen O Ses Türkiye jüri üyelerinin değiştiği haberleri ile gündeme oturmuş durumda. Önceki yıl jüride Sibel Can, Hadise, Gökhan ve Hakan Özoğuz kardeşlerin olduğu O Ses Türkiye yeni yüzlerle sezona merhaba demeye hazırlanıyor. Murat Boz dışında diğer jüri üyelerinin yeni sezonda olmayacağı bildirildi.

O Ses Türkiye yarışmasında 6 sezondur birincilik yüzü görmeyen Hadise O Ses Türkiye’nin son finalinde Dodan Özer’in performansı ile birinciliği almıştı. Uzun yıllar sonra yarışmada birinci olan Hadise çok sevinmişti. Ancak Acun Ilıcalı’nın jüri üyelerinde değişikliğe gitmesi Hadise’de hayal kırıklığına sebeb oldu söylentilerinide beraberinde getirdi.

Peki yeni sezonda O Ses Türkiye jürisinde kimleri göreceğiz ? Edindiğimiz bilgilere göre yeni sezonda Yıldız Tilbe’ye teklif götürüldüğü ve onun da kabul ettiği söyleniyor. Hatırlarsınız O Ses Türkiye final gecesinde Yıldız Tilbe’nin adı anons edildiğinde seyircinin büyük alkışı ile salon adeta yıkılmıştı. Acun Ilıcalı’nın Yıldız Tilbe’ye Survivor içinde teklif götürdüğü ancak sanatçının yol yüzünden kabul etmediği belirtiliyor.

O Ses Türkiye yarışma programında yeni jürilerle ilgili henüz bilgi yok ancak bilgiler geldikçe sizlerle paylaçmaya devam edeceğiz.

dizibilgi google play

O Ses Türkiye Yeni Jürileri Kimler Olacak ? (2 Yorum)