O Hayat Benim Hülya (Ahu Sungur) Diziden Neden Ayrıldı

O Hayat Benim Hülya Ölecek Mi Kurtulacak mı ? Diziden Ayrılıyor Mu Çıkıyor Mu ?


O Hayat Benim dizisinde bir kayıp daha yaşanacak. O Hayat Benim dizisinde 3 sezondur Hülya karakterine hayat veren Ahu Sungur 100. bölüm ile diziden ayrılacak. 26 haziran pazar akşamı ekranlara gelecek O Hayat Benim sezon finali bölümünde Hülya ölerek diziden ayrılacako hayat benim hülya (1)

O Hayat Benim dizisi oyuncusu Ahu Sungur resmi sosyal medya hesaplarından yaptığı açıklama da O Hayat Benim dizisinden ayrılacağını sevenlerine ve fanlarına duyurdu. Yeni projelerde buluşmak üzere diye başlayan Ahu Sungur ayrılışı ile ilgili tamamen senaryo gereği dedi ve herkese teşekkür etti.

O Hayat Benim’den Ahu Sungur Nasıl Ayrılacak?

Kenan uyanmıştır ve gözünü kin ve nefret bürümüştür. Kenan artık intikam istemektedir. Bu durumda dışarıda olan her kes tehlikededir. Kenan  ve adamları katliama hazırlanmaktadır; ancak Kenan’ın nefreti kendi eşini kesecektir.

O Hayat Benimde Geçen Haftalarda Ahu Sungur ile Yaşanan İlgili Gelişmeler

 

O Hayat Benim 94. bölümde şok gelişme Fulya Hülya’yı zehirledi. Dizide artık Fulya için yeni bir intikam sayfası açıldı. Hülya’yı kahve içmeye çağıran Fulya kahvenin içine zehir attı ve öldürmek istedi. 22 Mayıs Pazar 95. bölümde Hülya ölüyor mu Ahu Sungur diziden çıkacak mı ?

Bize göre Hülya dizisinden ayrılmayacak. Ancak devam eden haftaşarda sezon finali sürecine giren O Hayat Benim dizinin önemli oyuncularını reytinglerini daha fazla artırmak için harcayabilir.

Hülya Fulya’yı geçmiş bölümlerde adeta tüm hayatını perişan eden isimlerin başında geldi. Sizce Hülya Öldü Mü ? Artık dizide dediğimiz gibi farklı bir dönem başlıyor ve işler iyice karışacak sezon finalinde tansiyon hiç olmadığı kadar artacak.

Bu yüzden Hülya bu hafta değil ancak sezon finalinde O Hayat Benim dizisiden ayrılabilir kesin sonuca ulaştığımızda sizleri bilgilendireceğiz.

 

O Hayat Benim Hülya (Ahu Sungur) Diziden Neden Ayrıldı (2 Yorum)

  1. Ben Ahu Sungur’un oyunculuğunu çok beğeniyorum ama neden böyle birşey yapma gereğinde bulunuldu anlam veremedim dizi senaristlerimizin bir bildiği vardır ki yaptılar. Mehmet Emir en sonunda Cemrey le Evlenecek Arda ve Ersun Bebeklerine Mutlu olacak Bahar Ateş siz kaldı. Sayın Yönetmeniz Hamdi Alkan her hafta pazar günü nün gelmesini iple hatta ve hatta halatla çekiyorum. Çünkü çok heyecanlı bir bölüm izliyoruz birde gelecek haftanın fragmanını yayınlarsanız bundan sonra daha iyi olur biz seyircileriniz için dizi bitiminde yayında ve yapımda emeği geçen herkese teşekkürler.