O Hayat Benim Bahar’ın Kızı Nuran Kimdir? Gerçek Adı Fotoğrafları

O Hayat Benim Bahar’ın Kızı Nuran’ı kim Canlandırıyor?

o-hayat-benim-nuran-bebek-resmi

O Hayat Benim dizisi yeni sezon fragmanı yayınlandı O Hayat Benim’in 4. sezonunda şok gelişmeler yaşanıyor. Yaklaşık bir 4 yıl ileriye gidilen senaryoda Bahar hapishane dönemini bitirmiş ve dışarı çıkmıştır. Ateş ise sonunda hastaneden kurtulmuş ve sağlığına kavuşmuştur.

Peki O Hayat Benimde Nuran Gerçekte Kimdir?

Efsun ise Arda ile mutlu mesut hayat sürerken bir anda kardeşi Bahar’dan hapisten çıkacağına dair bir telefon alır ve hayatı kararır. Zira Efsun Bahar’ın öldü sandığı bebeği almış ve ona annelik yapmıştır. Bilindiği üzere Efsun hamileyken çocuğunu düşürmüştür. Peki resmi olarak Efsun’un gerçekte Bahar’ın kızı  rolünü kim canlandırmaktadır. Zira bu konu ile alakalı bir bilgi elimizde yoktur; ancak oyuncu seçimlerinde en çok dikkat edilen bu çocuğun Bahar’a benzemesi olmuştur. Bunun sonucunda da tıpkı Bahar’a benzeyen bir kız çocuğu ile anlaşılmıştır.

O Hayat Benim dizisinde Bahar’ın kızını canlandıracak oyuncunun ilk görüntülerini sayfamıza ekliyoruz

 

 

 

O Hayat Benim Bahar’ın Kızı Nuran Kimdir? Gerçek Adı Fotoğrafları (2 Yorum)

  1. Salam Azerbaycandan Turkiyeye Salamlar MasaAllah CoookTatlis kucuk Nuran EbediAskiiimAllahimAskiiiim ebedi koruSun butun Tatlisbebekleri ebedi SapSari pisik cocuk Tatlis gencecik olmak iSterdim ebedi MasaAllah ebedi en en en Coooooooook butun Guzelliklerin tek birtanecik Sahibi Askalbimizin Askruhumuzun AskYureyimizin AskSevGimizin AskGozlerimizin AskDusuncelerimizin AskYureyimizin ASkCennetimizin AskDualarimizin AskMucizelerimizin tek Sahibi La ilahe illallah Muhammeden Resulullah Allahu Ekber EbediCoooooookGencCooookGuzellerGuzeliCooooookSekerciiikCooooooookOzelCoooookAskSevGiMarhemetdoluKalbliAskiiiimAllahim hepSini ebedi koru SevdikleriYle birge bende coook iSterdim bu cocuk gibi Coook iSterdim