O Hayat Benim 95. Bölüm 2. Fragmanı Özeti 22 Mayıs

O Hayat Benim 95. Bölüm 2. Fragmanı Videosu 22 Mayısda Neler Olacak ?

o hayat benim 95. bölüm 2. fragmanı videosu özeti

Fox Tv’nin fenomen dizisi O Hayat Benim yeni bölümünde neler olacak merak konusu oldu. Haftasonu 22 Mayıs Pazar Ekrana gelecek dizide 95. Bölüm ekrana geliyor.

O Hayat Benim 95. Bölüm Özeti

[gritext]Efsun neden tutuklandı? Biri onu ihbar mı etti? Arda ona yardım etmek için ne yaparsa yapsın, sonuç değişmez. Efsun, akıbetini belirleyecek bir duruşmada hakim karşısına çıkacaktır! Kenan konağa dönmenin yollarını aramaktadır. Mehmet Emir bunun önünü kesmek için Ateş’ten yardım ister. Ancak Ateş’in geçmişte Kenan’ı öldürmeye teşebbüs etmiş olması, onun peşini bırakmayacaktır. Bahar yeni evlerinde Ateş’i beklerken, onun bir daha geri gelmeyebileceği aklının ucundan bile geçmemektedir… Sultan ve Ganimet, Zeynep’in Affan’la evlenip uzaklara gitmeye hazırlandığını öğrenir. İki anne kızlarını kurtarmak için harekete geçer. Fakat Affan’ın lüks yatı denize açılmıştır bile… Fulya ise Mehmet Emir’le boşanma işlemleri tamamlanınca, artık gözünü karartır ve hayatını mahveden kişiye karşı ölümüne bir savaş açar! O Hayat Benim yeni bölümüyle Pazar akşamı Fox’ta.[/gritext]

O Hayat Benim’de Geçen Hafta
Geçen hafta Efsun son anda Bahar’ın yardımı ile temize çıktı. Bahar ile Efsun bu bölümde çok hoş vakit geçirir. Bahar artık Efsun’u affetmiştir ve herkes torunun doğmasını bekler. Suktan ve Ganimet haberi aldıktan sonra yeni planlar kurar.

Hülya ölecek mi kurtulacak mı ? dizden çıkıyor mu ? Fulya artık her şeyi yakacak…

Fulya için yeni bir sayfa açılmıştır artık herkes Fulya’nın yeni planlarında korkmalı. Hayatını mahveden insanlar artık Fulya’dan çok çekecek. 22 Mayısda bakalım daha neler yaşanacak fragman videoları yayınlandığında yazımızda olacak. O Hayat Benim 2. fragmanı yayınlandı mı ? Çıktı Mı ?

Sizce yeni bölümde ne olacak sizin tüyolarınız nedir ?

O Hayat Benim 95. Bölüm 22 Mayıs 2. Fragmanı İzle

video yayınlandığı an sayfamızda olacak