O Hayat Benim 22 Mayıs Efsun ve Bebeği Ölecek?

O Hayat Benim 22 Mayıs Efsun ve Bebeği Ölecek?

O Hayat Benim 22 MayısFox Tv ekranlarında izleyici ile buluşan O Hayat Benim dizisi 22 mayıs pazar akşamı 95. bölümü ile ekranlarda olacak. O Hayat Benim dizisinin sevilen karakteri Efsun ve Arda’nın bebekleri olacağı haberlerini daha geçen hafta almışlardı. Efsun sevinçten çocuk gibi hareketler yapmıştı. İzleyicinin Efsun’un bebeği olacak ümitleri suya düşecek gibi; zira O Hayat Benim dizisinin 95. bölümünde Efsun İsmail’in kollarında vurulacak.

O Hayat Benim dizisinde ayrılan ayrılana; en son geçen hafta O Hayat Benim dizisinde Hülya karakterine hayat veren Ahu Sungur ölerek diziden ayrılmıştı. Bakalım bu hafta da Efsun karakterine hayat veren Ceren Moray mı diziden ayrılacak yoksa; Efsun bebeğini mi düşürecek? İşte Detaylar.

O Hayat Benim Efsun ölecek mi?  O Hayat Benim Ceren Moray diziden ayrılacak mı? Sorularınızın cevabı çok net. Kesinlikle O Hayat Benim dizisinden Efsun karakteri ayrılmayacaktır; Efsun ölmeyecektir. Zaten bunca bölümdür Efsun’un başına gelmeyen kalmadı. Ceren Moray asla O Hayat Benim dizisinden ayrılmayacak; Efsun yaralı kurtulacak. Peki bu silahlı saldırıdan Efsun’un bebeği kurtulacak mı? Yoksa Efsun’un bebeği ölecek mi?

O Hayat Benim Efsun’un bebeği ölecek mi? Düşecek mi?

Evet ne yazık ki doktorlar Efsun’u kurtarmayı başarsalarda Efsun’un bebeğini kurtaramayacaklar; dolayısıyla Efsun’un anne olma hevesi içinde kalacak. Zaten Efsun’a da annelilk çok yakışmazdı; Efsun deli dolu olmalıydı.

O Hayat Benim İsmail Ölecek mi?

O Hayat Benim dizisinin  95. bölüm fragmanını izleyen izleyici keskin nişancı tarafından vurulanın İsmail olduğunu düşünüp İsmail ölecek mi sorusunu soruyorlar; hayır vurulan İsmail değil Efsun

O Hayat Benim 22 Mayıs Efsun ve Bebeği Ölecek? (5 Yorum)

  1. bu ne ya keyifle izliyorduk diziyi sürükleyenleri bir bir çıkarıyorsunuz cem özer in ne işi var dizide ığ artık izlemeyi düşünmüyorum hamdi alkan tepe tepe kullansın dizisini cevriye siyle beraber

  2. Bence Efsunda bebeği de kurtulsun.Hem Efsun artık iyi birisi ve anne olmayı çok istiyor. Biraz da mutlu olsunlar.Hep hüzün var. EFAR mutlu olsun artık…Bunu çok istiyorum.