O Bana Çok Benzer Final Yaptığını Açıkladı? Neden Final Yaptı

O Bana Çok Benzer Final Yaptığını Açıkladı

O Bana Çok Benzer 23 temmuz (1)

Show Tv ekranlarının uyarlama programlarından O Bana Çok Benzer 5. bölümü ile sezon finali yaparak ekranlara kısa süreliğine veda etmişti. 11 eylül günü O Bana Çok Benzer yapımcısı Formed Medya O Bana Çok Benzer’in yeni sezonda ekranlarda olamayacağını açıkladı.

O Bana Çok Benzer programı reytingleri ile ilk bölümlerde çok konuşsa da daha sonrasın da Türk izleyicisi tarafından çok yapmacık bulunmuş ve reytingleri 1.5’e kadar düşmüştü.

Ünlü oyuncuların bazen kasiyer bazen satış elemanı bazende kasap  olarak ekranlara geldiği ve kendisini kendisine benzeyen bir karakter olarak tanıttığı O Bana Çok Benzer programı Amerika da I Get That a Lot olarak çok beğenilmiş ve sezonlarca Amerikan ekranlarını süslemişti.

 O Bana Çok Benzer Neden Bitti?

Show Tv O Bana Çok Benzer programını yeni sezonda devam etrireceğini açıklamıştı; ancak yeni sezonda çok fazla proje olması ve O Bana Çok Benzer’i yayınlanacağı gün kalmaması nedeniyle O Bana Çok Benzer’e bir şans daha tanımadı.

O Bana Çok Benzer’in çekimleri eylül ayında başlaması gerekirken kanal ödeme yapmayı reddince çekimler iptal edildi ve O Bana Çok Benzer final yapmış oldu.

O Bana Çok Benzer yeni sezon ne zaman başlayacak?

O Bana Çok Benzer ne yazık ki 2016 2017 yeni sezonunda ekran yeni bölümleri ile ekranlarda olamayacak

O Bana Çok Benzer Final Fragmanı

O Bana Çok Benzer Final Yaptığını Açıkladı? Neden Final Yaptı (1 Yorum)