Nur Erkoç Cimilli Ne Zaman Doğum Yapacak? Kısmetse Olur Nur Doğum Yaptı mı

Burak 13 Tem 2017 Kısmetse Olur  0

Güncelleme: 15 temmuz cumartesi günü Nur Erkoç Cimilli ve Batuhan Cimilli’nin bebekleri sağlıklı bir şekilde dünyaya geldi. Anne Nur Erkoç’un sağlık durumu da oldukça iyi.

Kımsetse Olur’un ilk sezonunu kazanamayan sonrasında ise evlenerek tüm ödüllerin sahibi olan Nur Erkoç ve Batuhan Cimmili çiftinin 8 ay önce bir bebekleri olacağın öğrenmiştik.

Yaklaşık 4 ay önce de artık Nur Erkoç Cimilli’nin iyice karnın büyüdüğünü ve artık küçük Cimilli’nin iyice büyüdüğünü görmüştük. Haziran ayı başında ise Nurbat çiftinin bir kızları olacağın ve isminin Aselhan olacağını öğrenmiştik.

Peki küçük Aselhan ne zaman dünyaya gelecek?

Nur Erkoç Cimilli’nin 40 haftası 14 temmuz cuma günü dolacak; ancak anne olanlar bilir normal doğum isteyen anne babalar çocukların dünyaya gelmesini 2 hafta daha beklemek zorunda kalabilir. Zira bebeğin doğum günü saati bellidir ancak biz bilemeyiz. Ona ne zaman git emri gelirse o zaman anne rahminden aşağı iner ve doğum gerçekleşir.

Nur Erkoç Cimilli ve Batuhan Cimilli çiftinin hamilelikleri problemsiz şekilde devam ediyor. Bebek sağlıklı olduğu için çiftimiz normal doğum istiyor ve artık her an Aselhan Cimilli dünyaya gelebilir. Kısmetse Olur Nur doğum yaptığında bu sayfalardan sizlere müjdeli haberi vereceğiz.

Nur Erkoç Cimilli’nin doğum görüntüleri kayda alınacak ve muhtemelen Kısmetse Olur dizisinde izleyici ile buluşturulacaktır. [saributon]Kısmetse Olur dizisi[/saributon] oyuncu kadrosu için tıklayınız

Gençlik Başımda Duman Dizisi Nerede Çekiliyor?
Ayça Ekin Beğen Sen İste Yeter’e Katılıyor
Ayça Ekin Beğen Sen İste Yeter’e Katılıyor
Kısmetse Olur Dizisi Oyuncu Kadrosu
Kısmetse Olur 2017 2018 Yeni Sezonunda Devam Edecek mi? (3. Sezon)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir