Ntv Anlat Bana Sunucusu Simge Fıstıkoğlu Kimdir ?

Burak 04 Şub 2019 Haberler  0

Evliliğin ardından doğum yapan güzel sunucu Sİmge Fıstıkoğlu ekranlara geri döndü. Doğum izni sona eren Fıstıkoğlu görev aldığı iki programda yeniden işbaşı yaptı. Simge Fıstıkoğlu ile Anlat Bana programını sunacak olan sunucu başka bir programda ise moderatörlük yapacak.

EMir Tavukçuoğlu ile dünya evine giren Simge Fıstıkoğlu hamileliğinin son günlerinde doğum iznine ayrılmıştı. İzni sona eren Fıstıkoğlu 2018 yılının sonlarında ara verdiği Ntv ekranlarına 4 Şubat itibari ile geri döndü. Peki Simge Fıstıkoğlu Kimdir yakından tanıyalım…

Simge Fıstıkoğlu Kimdir ?

1982 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. İstanbul Üniversitesi sosyoloji bölümünü tamamlayan sunucu 2006 yılında Habertürk ekranlarında spor spikeri olarak kariyerine başlamıştır. 2009 yılında spor müdürü olmuştur. 2011 yılında ise A Haber ekranlarına transfer olmuştur. Daha sonra tekrara habertürk ekranlarında Gün Başlıyor programını hazırlayıp sunmuştur.

Ardından Yeni Bir Gün isimli sabah programnı sunmaya başladı. 2015 de yine spor programlarına dönüş yaptı ve TRT Spor ekranlarında yer aldı. Ardından NTV spor da Simge Fıstıkoğlu ile Spor Akşamı programının yanı sıra Günün İçinden isimli haber programını sundu. 2018 de iki yıldır birliktelik yaşadığı Emre Tavukçuoğlu ile dünya evine girdi. Doğum yapan sunucu izne akrıldı ve doğum iznini tamamladıktan sonra Ntv ekranlarına geri döndü.

Bay Yanlış Deniz
Bay Yanlış Deniz Kimdir? Ezgi’nin Avukat Arkadaşı
Gençliğim Eyvah Zola
Gençliğim Eyvah Zola Kimdir? Arif’in Oğlu
Gençliğim Eyvah Çavi
Gençliğim Eyvah Çavi Kimdir? Zekeriya’nın Oğlu
gençliğim eyvah leyla
Gençliğim Eyvah Leyla Kimdir? Sevgilisi İnstagram Adresi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.