Nöbet Dizisi Ajan (Alma Terzic) Kimdir ?

Burak 20 Şub 2019 Nöbet  0

Senaryosunun yanı sıra oyuncu kadrosu ile de büyük ses getirmeye hazırlanan Nöbet dizisi kadrosuna yeni oyuncular katmaya devam ediyor. Son olarak diziye ajan rolünü canlandırmak üzere dünyaca ünlü filmlerde rol alan Bosnalı oyuncu Amma Terzic dahil oldu. Amma Terzic kimdir? İşte hayatı ve biyografisi…

Nöbet Amma Terzic Kimdir ?

11 Temmuz 1987 yılında Yugoslavya da dünyaya gelmiştir. Bosnalı oyuncu ülkesindeki savaş başladığında 5 yaşındaydı. İki yıl boyunca bodrumda saklanmak durumunda kalmıştır. 2008 yılında yayınlanan Snow isimli sinema filmi ile sinema hayatına başlamıştır. 2011 yılında Angeline Jolie’nin yazıp yönettiği Kan ve Aşk isimli sinema filminde yer almıştır.

2012 yılındaise müziklerini Zülfü Livaneli’nin bestelediği Veda isimli dizide Eirene karakterine hayat vermiştir. Bu dizide Mehmet Aslantuğ ve Fahriye Evcen gibi isimlerle rol almıştır. 2013 yılında bir diğer sinema filmi projesi olan Öyle Sevdim ki Seni isimli filmde yer almıştır. 2014 yılında ise başrollerini Kerem Bürsin ve Şükrü Özyıldız’ın paylaştığı Şeref Meselesi isimli dizide oynamıştır.

Nöbet Dizisi Neden Final Yapıyor? Final Tarihi Ne Zaman?
31 Mart 2019 Pazar Günü Diziler Neden Yok? Neden Yayınlanmıyor?
Nöbet Dizisinin Tanıtımı Yayınlandı
Nöbet Dizisi Oğuz Berhudar (Gökhan Gencebay) Kimdir?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.