No:309 6.Bölüm Fragmanı Neler Olacak Özeti 13 Temmuz

No:309 6.Bölüm Neler Olacak 13 Temmuz ?2

Fox Tv’nin çiçeği burnunda yeni dizisi No:309 ilgi çekmeyi başardı.Bu yaz’a damgasını vuran No:309 dizisi olumlu eleştiriler almaya başladı bile.

Geçen hafta yayımlanan bölümde Pelinsu’yun Onur ve Lalenin nişanına gelmesiyle iki aile tarafları şok içerisinde kalmaktadır.13 Temmuz fragmanı yayımlanmadı henüz.6 Temmuz çarşamba günü FOX TV’de yayımlanması bekleniyor.

No:309 dizisi ilk haftadan itibaren ilgiyle karşılandı.Gold Filmin üstlendiği dizi güçlü kadrosuyla bu yıl izleyicileri ekranlara kitleyecek gibi görünüyor. 6.Bölümde neler olacak sorusunun cevabı makalemizin devamında bulabilirsiniz.

No:309 6.Bölüm

5.Bölümde Neler Oldu ?

Pelinsu’nun Onur ve Lale’nin nişanına gelmesiyle beraber iki tarafın ailesi şok içinde kaldı.İki ara bir derede kalan onur bir yandan Pelinsu’ya durumu anlatmaya çalışırken bir yandan da Lalenin ailesi ile arasında kötü birşey olmasını istememektedir.İsmail ise düğün çalışmlarını son sürat devam ettirmek için uğraş verir.Japonlarla iş yemeğine katılan Onur,Lale ile oldukça yakınlaşmaya başlamaktadır.Bu durumdan etkilenen Betül kafasında yeni planlar kurmaya başlar. Erol ve Filiz’i yanına alan Betül bakalım 6.bölümde Neler yapacak ?

No 309 6. Bölüm 2. Fragmanı İzle Youtube

 

No:309 6.Bölüm Fragmanı Neler Olacak Özeti 13 Temmuz (7 Yorum)

  1. bu dizinin yönetmeni Balıkesirli babamın Tanıdığı biri ama ben daha çok Filiz karakterine annem ve ben çok seviyoruz.