No 309 Yeni Bölüm Neden Yayınlanmıyor Var Mı Yok Mu

No 309 Yeni Bölüm Var Mı Yok Mu Neden Yayınlanmıyor Bitti Mi ?


No 309 dizisi 31 ağustos çarşamba günününe kadar yayınlanmaya devam edecek. No 309 dizisinin 13. bölümü ile yaz sezonu sonunda final yapmasını bekliyoruz. Bu nedenle 7 eylül çarşamba günü No 309 dizisi ekranlarda olamayabilir.

No 309 dizisinin devam edebilmesi için Gold Fim ile Fox Tv arasında yeni bir anlaşma imzalanması gerekir.8


Fox Tv’nin 2016 yılında ki yeni yaz dizisi Ekranlarda başladı. Gold yapımın üstlendiği dizinin başlaması ile Demet Özdemir ve Furkan Palalı severler No 309 dizisini takip etmeye başlıyor. Önemli oyuncu kadrosu ile dikkat çeke dizi her hafta  Çarşamba günleri yeni bölümleri ile Fox Tv de saat 20:00 da başlayacak.

Başrollerini Furkan Palalı ve Demet Özdemir’in paylaştığı No 309 dizisi yeni bölümleri ile izleyici ile buluşmaya devam ediyor. Yaz sezonuna oldukça iyi de reytingler alan No 309 dizisi bakalım yeni sezon da devam edecek mi?

No 309 dizisi eğer herhangi bir sebepten dolayı yayınlanmaz ise var mı yok mu bilgilerini siler için sayfamızdan paylaşacağız. Fox Tv yayın akışında olan değişiklikleri yazımızdan haberdar edeceğiz. Bazen biildiğiniz gibi diziler yayın günü değişikliğinden veya özel program maç vs. durumlarından dolayı yeni bölümleri yayınlanmıyor.

7

Şuan için No 309 dizisinin yayın durumu ve yeni bölümün olup olmadığı ile ilgili gelişme yok. Yeni bilgiler geldikçe sayfamıza eklenecektir.

No 309 dizisi ile ilgili gelişmeleri takip edebileceğiniz sayfa linki: http://dizibilgi.tv/category/no-309/

No 309 Yeni Bölüm Fragmanı

No 309 Yeni Bölüm Neden Yayınlanmıyor Var Mı Yok Mu (2 Yorum)

  1. Ben bu diziye ba-yi-li-yo-rum. Yani bu bayiliyorum lafi benim icin cook az kaliyor. Yani wonderful. Harika.