Netflix’in İkinci Türk Filminde Beren Saat Baş Rolde

Burak 08 Ara 2018 Haberler  0

Uzun süredir ekranlardan uzak olan Beren Saat’in bir Netflix dizisi ile yeniden izleyiciyle buluşacak. Netflix’in ilk orijinal Türk dizisi olan The Protector’da (Hakan: Muhafız) Çağatay Ulusoy ile anlaşan Netflix, ikinci orijinal Türk dizisinin başrolüne Beren Saat’i uygun görmüş ve

Netflix’in Güçlü Kadınları Arasına Hoş Geldin Beren Saat!

İşte bu sözlerle anons etmişti ünlü oyuncu Beren Saat’i…

 

Netflix’in Güçlü Kadınları Arasına Hoş Geldin Beren Saat! sözleriyle artık ünlü oyuncunun Netflix dizilerinde yer alacağının duyurulduğu videonun yayınlanmasından sonra, Beren Saat, Netflix’in bu videosunu kendi instagram hesabından yayınlayarak ‘Hoş bulduk’ notunu düşmeyi ihmal etmedi.

Uzun süredir ekranlarda yer almamayı tercih eden Saat, Netflix imzalı yeni bir dizinin başrolünde yer alacak. Netflix’in ikinci Türk orjinalinde TV ve sinema dünyasının en sevilen isimlerinden Beren Saat baş rolde olacak. Netflix’in Beren Saat’li yeni dizisi dünyanın dört bir yanındaki izleyicilerle buluşacak.

Netflix’in Beren Saat’in yer alacağı diziyi fantastik türde çekeceği öğrenildi. Üç yıl aradan sonra setlere dönmeye hazırlanan Beren Saat’in yeni dizisindeki partneri Mehmet Günsür oldu. Beren Saat, üç yıl önce bölüm başı 90 bin tl alırken, üç yıl sonra bölüm başına alacağı ücretin de 100 bin TL olacağı kulislerde konuşuluyor.

 

Beren Saat’in Netfilx de oynayacağı dizinin Adı:

Krallar Kaybederse. 

 

Kadroda yer alan isimler ise, Belçin Bilgin, Engin Akyürek, Mert Altıntaş, Erdal Beşikçioğlu ve Esra Bilgiç.

Televizyon kulislerinde konuşulan iddialara göre ise, Beren Saat’e bu dizide Selçuk Yöntem eşlik edecek. 8 yıl aradan sonra bir arada olacaklar.

Türk dizi tarihinde en çok takip edilen projelerden birisi olan Aşk-ı Memnu’da hafızalara kazınan Selçuk Yöntem ile Beren Saat 8 yıl aradan sonra yeniden bir aradalar. 2010’da biten Aşk-ı Memnu projesinin ardından bir araya gelemeyen ünlü ikili Netflix’in fantastik dizisi ile birlikte izleyiciyle buluşacak.

Sitemizde sizler için Netfilx de oynayacak ikinci Türk filmi olan Krallar Kaybederse dizisinin oyuncuları hakkında detaylı bilgiler verilecektir sitemizden okuyabilirsiniz.

“Aslı”

Bay Yanlış Deniz
Bay Yanlış Deniz Kimdir? Ezgi’nin Avukat Arkadaşı
Gençliğim Eyvah Zola
Gençliğim Eyvah Zola Kimdir? Arif’in Oğlu
Gençliğim Eyvah Çavi
Gençliğim Eyvah Çavi Kimdir? Zekeriya’nın Oğlu
gençliğim eyvah leyla
Gençliğim Eyvah Leyla Kimdir? Sevgilisi İnstagram Adresi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.