Nergis Zamanı Sunucusu (Nergis Kumbasar) ve Uzmanları Kimler ?

Burak 16 Eki 2018 Haberler  0

Nergis Zamanı Sunucusu Misafirlerı ve Uzmanları Kimler ?

Star Tv ekranlarında hafta içi her gün sabah programı olarak ekranlara gelecek Nergis Zamanı programının sunucusu Nergis Kumbasar olacak. Nergis Zamanı programına her gün değişik uzman misafirler davetli olacak ve her gün değişik mevzularda uzmanlar ile sohbetler yapılacak. Nergis Zamanı konuşulacak öncelikli mevzulardan biri sıhhat olacak.

Sıhhat köşesinde her gün değişik bir hastalık uzman hekimler tarafından bilgi verici biçimde tanıtılacak ve yeni çıkan rehabilitasyon usullerinden bahsedilecek. Nergis Zamanı programında işlenecek ehemmiyetli mevzulardan biri de çocuk bakımı ve moda olacak. Programda kriz zamanı nasıl alışveriş yapılır bu mevzularda da alışverişin püf noktalarından bahsedilecek. Kısacası Nergis Zamanı programında hanımların ilgisini sürükleyecek her türlü mevzu işlenecek hatta bir yemek köşesi yapılacak ve bir şef her gün lezzetli yemek tarifleri uygulamalı biçimde anlatılacak.

Nergis Kumbasar Kimdir?

Nergis Kumbasar 25 mayıs 1963 de Ankara’da dünyaya gelmiştir. Kariyerine ilk başladığı senelerde model olarak çalışsa da sonradan sinema oyuncusu ve dizi oyuncusu olarak bu mesleğe senelerini vermiştir. Nergis Kumbasar’ın babası bir profesör hekimdir. Üniversite eğitimini yarım bırakarak mankenliğe başladığı için lisans mezunu olamamıştır. İlk olarak 1985 de Trt dizisinde yer almıştır. Mehmet Ali Erbil ile evlnemiş daha da ünlenmiştir. Mehmet Ali Erbil’dne bir kızı vardır. Yeni jenerasyon Nergis Kumbasar’ı Kiralık Aşk dizisi ile tanımıştır. Son olarak ise Darısı Başımıza adlı yaz dizisinde yer almıştır.

Nergis Zamanı programı uzman misafirleri ile hafta içi her gün muhtemelen 09.00 – 11:00 saatleri arasında ekranlarda Star Tv ekranlarında olacaktır.

Nergis Zamanı Programı Konukları

Nergis Zamanı konukları şuanda program başlamadığı için kesinleşmedi. Kısa zaman içine sayfamıza ilave edilecektir.

 

Bay Yanlış Deniz
Bay Yanlış Deniz Kimdir? Ezgi’nin Avukat Arkadaşı
Gençliğim Eyvah Zola
Gençliğim Eyvah Zola Kimdir? Arif’in Oğlu
Gençliğim Eyvah Çavi
Gençliğim Eyvah Çavi Kimdir? Zekeriya’nın Oğlu
gençliğim eyvah leyla
Gençliğim Eyvah Leyla Kimdir? Sevgilisi İnstagram Adresi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir