Nerdesin Birader

Nerdesin Birader Hangi Kanalda Yayınlanacak
Timur Acar ve Gonca Sarıyıldız’ın yer alacağı yeni bir dram dizisi için Filmevi ile anlaşma sağlanmış ve aTV’ de yayınlanacağı bildirilmişti. Ancak dizinin yönetmeni Emre Kabakuşak görevi bıraktığını açıklayınca dizinin..
Ülkü Hilal ÇİFTÇİ Kimdir (Nerdesin Birader Duygu)
Nerdesin Birader dizisi çekimleri son hızla devam ediyor. Atv ekranlarında ağustos ayı içerisinde izleyici ile buluşması beklenen Nerdesin Birader dizisinde küçük kız Duygu karakterine hayat verecek oyuncu Ülkü Hilal ÇİFTÇİ  oldu. Ülkü Hilal..
dizibilgi google play
Nerdesin Birader Nerede Çekiliyor? İşte O Güzel İlçemiz(Armutlu)
Emre KABAKUŞAK’ın yönetmenliğini üstlendiği Film Evi’nin yapımcılığını üstlendiği Nerdesin Birader dizisinin çekimleri başladı. Nerdesin Birader dizisi için 18 mayısta Yalova’nın Armutlu ilçesinde başladı. Bize gelen tüyolar da Nerdesin Birader dizisinin çekimlerinin Armutlu’da yapıldığı..
Nerdesin Birader Tanıtım Fragmanı 1. Bölüm Videosu
Nerdesin Birader  dizisi haziran temmuz aylarında Atv ekranlarında olması beklenen Nerdesin Birader dizisinin çekimlerine başlandı. Nerdesin Birader  dizisi tanıtımı için Timur ACAR ve Deniz Can AKTAŞ kamera karşısına geçti. Gonca SARIYILDIZ ve Timur ACAR..