Nerdesin Birader Tanıtım Fragmanı 1. Bölüm Videosu

Nerdesin Birader  dizisi haziran temmuz aylarında Atv ekranlarında olması beklenen Nerdesin Birader dizisinin çekimlerine başlandı. Nerdesin Birader  dizisi tanıtımı için Timur ACAR ve Deniz Can AKTAŞ kamera karşısına geçti. Gonca SARIYILDIZ ve Timur ACAR ise Nerdesin Birader dizisinde iki aşığa hayat verecek.

Nerdesin Birader dizisi tanıtımı ve 1. bölüm fragmanı 17 haziran akşamı saat 22:00 da Atv ekranlarında olacak.

Timur Acar’ın yer aldığı bir dizi dram olur mu demeyin; Nerdesin Birader dizi dram türünde olacak. Çok büyük ihtimal ile kardeşi için kendinden fedakarlık yapan bir abinin hayatı anlatılacak.

[mavibuton]Nerdesin Birader dizisi oyuncu kadrosu[/mavibuton] ise oldukça geniş. Kadromuz için tıklayın.  Nerdesin Birader dizisinin tanıtımının haziran ayında tamamlanmasını bekliyoruz. Dizi haziran sonunda ekranlarda olacağı için tanıtımının da haziran başında yayınlanmasını bekliyoruz.

Nerdesin Birader dizisi ile ilgili gelişmeler ve set fotoğrafları sayfamıza eklenecektir. Nerdesin Birader dizisinin ismi ilk olarak Atv’ye Kardeşim İçin olarak sunuldu ancak isim beğenilmeyince değiştirildi ve Nerdesin Birader oldu.

Nerdesin Birader Tanıtım Fragmanı

 

dizibilgi google play