Nerdesin Birader Oyuncuları Kadrosu ve Karakterleri

Burak 20 May 2017 Haberler  0

Atv başrollerinde Timur ACAR ve Gonca SARIYILDIZ’yın yer alacağı yeni bir dram dizisi için Filmevi ile anlaşma sağladı. Filmevi Nerdesin Birader dizisinin çekimlerine 18 mayısta başladı.

Nerdesin Birader dizisinin ağustos ayı sonunda Atv ekranlarında izleyicisi ile buluşması beklenirken dizinin yönetmenliğini Emre Kabakuşak  yapacak.

Nerdesin Birader Oyuncu Kadrosu

Timur ACAR(Yunus – Yiğit)

Kertenlele dizisi ile Türkiye’nin sayılı yıldızı haline gelen Timur ACAR 1979’da Sakarya’da doğdu. 38 yaşında şöhreti yakalamayı başardı ancak bu şöhret ona kolay gelmedi. İzmir’de üniversite okuyan Timur ACAR’ın aklında her zaman tiyatro olmuştu. Üniversite sonrası tiyatro eğitimleri de aldı. Kurşun Yarası isimli bir dram dizisinde oynadı ancak kendini gösteremedi. Sonrasında Avrupa Yakası dizisinde komik bulundu ve Akasya Durağı dizisinde komik bir rol kaptı. Şöhret ise Kertenkele ile geldi.

Timur ACAR Nerdesin Birader dizisinde Yunus ve Yiğit isminde iki ekiz karaktere hayat verecektir. Yiğit veya Yunus polistir. 

Gonca SARIYILDIZ

1986 yılında dünyaya gelen Gonca SARIYILDIZ 31 yaşındadır. Güzelliği ile dikkatleri çeken oyuncu tiyatroya aşıktır. Bu nedenle de Yeditepe Üniversitesinde tiyatro okumuş ve kaydolduğu ajans yardımı ve güzelliği ile ile Muhteşem Yüzyıl’da kendisine bir cariye tolü kapmıştır. Bundan sonrası Gonca SARIYILDIZ için daha kolay olmuştur. Yapımcılar Gonca SARIYILDIZ’ın güzelliğine aşık olmuş ve teklifler gelmeye başlamıştır. Diğer Yarım ve Bedel dizisi yükseliş; Seviyor Sevmiyor ise artık star olduğu dönemdir. 

Deniz Can AKTAŞ

1992 yılında İzmir’de dünyaya gelen  Deniz Can AKTAŞ 25 yaşındadır. 1.83 cm boyunda ve 75 kg’dır. Hayat Bazen Tatlıdır dizisinde Ronaldo Burak karakteri ile tanınmıştır.

Ülkü Hilal ÇİFTÇİ(Duygu)

Hakan Bilgin

Dilan TELKÖK

Seren Deniz YALÇIN

Yasin ÇAM

Yüksek Sosyete dizisinde rol aldı

Altan EREKLİ

Abdullah BULUT

ULAŞ BAYHAN

Ruhi Sarı

Kayra Ve Tuna Balkir

Dizide Yunus ve Yiğit isminde iki küçük ikiz kardeşe hayat verecekler. Aslında dizide Timur Acar’ın çocukluğuna hayat verecekleri

Nerdesin Birader Tanıtım Fragmanı

 

Bay Yanlış Deniz
Bay Yanlış Deniz Kimdir? Ezgi’nin Avukat Arkadaşı
Gençliğim Eyvah Zola
Gençliğim Eyvah Zola Kimdir? Arif’in Oğlu
Gençliğim Eyvah Çavi
Gençliğim Eyvah Çavi Kimdir? Zekeriya’nın Oğlu
gençliğim eyvah leyla
Gençliğim Eyvah Leyla Kimdir? Sevgilisi İnstagram Adresi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.