Nerdesin Birader Nerede Çekiliyor? İşte O Güzel İlçemiz(Armutlu)

Emre KABAKUŞAK’ın yönetmenliğini üstlendiği Film Evi’nin yapımcılığını üstlendiği Nerdesin Birader dizisinin çekimleri başladı. Nerdesin Birader dizisi için 18 mayısta Yalova’nın Armutlu ilçesinde başladı. Bize gelen tüyolar da Nerdesin Birader

dizisinin çekimlerinin Armutlu’da yapıldığı bilgisi geldi; ancak bu konuyu tam olarak doğrulayamadık. Atv başrollerinde Timur ACAR, Gonca SARIYILDIZ, Deniz Can AKTAŞ ve Hakan Bilgin’in yanı sıra   [mavibuton]Nerdesin Birader dizisi oyuncu kadrosu[/mavibuton] ise oldukça geniş.

Peki  Nerdesin Birader dizisinin çekildiği Armutlu Neresi?

Armutlu Yalova’nın denize kıyısı olan çok güzel ve şirin bir ilçesidir. Armutlu, Marmara Denizi’nin doğusunda bulunur ve Gemlik Körfezinin kuzeyinde yer alır.  Yalova il merkezine 55 km, Gemlik’e 27 km mesafede olan ilçenin, Mudanya ve İstanbul ile deniz ulaşımı bulunmaktadır. Turizm ile geçinin ilçenin toplam nüfusu 2016 yılında 8.000 kişidir. Bu durumda Nerdesin Birader dizisi çok şirin ve güzel bir sahil kentinde geçecek. Bakalım bize gelen bu tüyo doğru mu?.

Bu arada yine bize gelen kesin bir bilgiye göre de Nerdesin Birader dizisi tanıtım fragmanın 17 haziran cumartesi akşamı 22:00 da Atv ekranlarında olacağı yönünde oldu. Nerdesin Birader dizisinde kardeşini arayan bir abinin hikayesi ve aşkları  konu alınacak. Nerdesin Birader  dizisinde  muhtemelen Timur ACAR ve Gonca SARIYILDIZ aşk yaşayacaklar.

dizibilgi google play