Nerdesin Birader Hangi Kanalda Yayınlanacak

Burak 21 Ağu 2017 Nerdesin Birader  0

Timur Acar ve Gonca Sarıyıldız’ın yer alacağı yeni bir dram dizisi için Filmevi ile anlaşma sağlanmış ve aTV’ de yayınlanacağı bildirilmişti. Ancak dizinin yönetmeni Emre Kabakuşak görevi bıraktığını açıklayınca dizinin yayın tarihi ve hangi kanalda yayınlanacağı ile belirsizlikler yaşanmıştı.

Son gelen duyumlarda ise Ali Doğançay’ın hikayesini , Sahne 77’nin de senaryosunu yazdığı dizinin FOX’a geçtiği öğrenildi. Dizide Timur Acar ikizinin yerine geçen Yunus’u oynayacak. Yunus ile Yiğit ikiz kardeştirler. Yiğit suç örgütlerinin peşinde koşan başarılı bir komiserken Yunus ise Bollywood’da tututnmaya çalışan başarısız bir aktörü canlandırıyor.

Dizinin ilk bölümü Hindistan’da çekilmişti ayrıca diziyi 2. bölümünden itibaren Ulaş Cihan Şimşek yönetmeye başlayacak. Ulaş Cihan Şimşek’i Familya dizisinin yönetmeni olarak biliyoruz.  Dizinin ilk bölümünün bir kısmı Hindistan’da çekilmişti. Öte yandan “Nerdesin Birader”i ikinci bölümden itibaren  yönetmeye başladı. Şimşek, son olarak Uğur Yücel’li Familya dizisinin yönetmen koltuğuna oturmuştu. Nerdesin Birader yeni sezonda Fox TV ekranlarında yayınlanmaya başlayacak.

Nerdesin Birader Tanıtım Fragmanı

Ülkü Hilal ÇİFTÇİ Kimdir (Nerdesin Birader Duygu)
Nerdesin Birader Nerede Çekiliyor? İşte O Güzel İlçemiz(Armutlu)
Nerdesin Birader Tanıtım Fragmanı 1. Bölüm Videosu

“Nerdesin Birader Hangi Kanalda Yayınlanacak” üzerine 6 yorum

 1. ahmet dedi ki:

  Devami cekilsin lutfen.

 2. ahmet dedi ki:

  Cok guzel diziydi. Final yapmahla yazik ettiniz diziye. İzledigim tek diziydi.

 3. Hızır dedi ki:

  bu dizinin yapımcıları, bu eleştirmeleri okumuyormu,dizinin daha dörtcü bölümde yayından kaldırılmasına, çok büyük tepki ve eleştiri var, dizinin baş rol oyuncuları iyi idi,birici derece yardımcı oyuncularda iyi idi, ikinci derece yardımcı oyuncuların bir iki taneside değişiklik yapıla bilirdi… dört bölüm için seneryosuda fena değildi.. bu dizi kalkmamalıydı… şu an ekranlarda komedi türünde polisiye bir dizi yok.. bu tür dizilerden hoşlanan bir çok izliyeci var… GaLip Derviş, Kara Para Aşk, Behzat Ç, bu kitLeye hitap eden bir diziydi..KaLdırıLması çok yanLış oLdu…

  1. ahmet dedi ki:

   Kesinlikle size katiliyorum. Hem komik hem polisiye iceriyo ki boyle dizi ss
   Şu an yok.

 4. Samsun dedi ki:

  Bu dizi %100 tutar ama gun olarak pazartesi veya cumartesiye atilsin

 5. Yusra dedi ki:

  GüGüzebir dizi olacağa benziyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.