Nefes Nefes’e Yusuf (Şükrü Özyıldız) Kimdir?

Burak 11 Şub 2018 Haberler  0

Nefes Nefes’e Dizisi Şükrü Özyıldız Kimdir ?

Star Tv ekranlarında yer alacak olan Nefes Nefes’e dizi ilk fragmanı ile büyük ses getirmeyi başardı. Yayınlanan fragman ile birlikte dizide yer alan oyuncu kadrosu da merak konusu oldu. Özellikle dizide Rüya karakteri ile yollarının kesişmesinin ardından hayatı tamamen değişecek olan Yusuf karakteri oldukça merak edildi. Dizide Yusuf karakterini ise yakışıklı oyuncu “Şükrü Özyıldız ” canlandıracak. Merak edenler için Şükrü Özyıldız’ı yakından tanıyalım.

şükrü özyıldız beyaz show

Şükrü Özyıldız Kimdir ? Yaşı Boyu Kilosu

18 Şubat 1988 tarihinde doğmuştur.  Rum bir anne ve Karadenizli bir babanın oğludur. İstanbul Teknik Üniversitesi’nde Gemi Makineleri Mühendisliği’ni kazansa da 1 yıl sonra bu bölümü bırakıp yeniden sınava girmiş ve Ege Üniversitesi’de İşletme Bölümünü kazanmıştır. Daha sonraera Erasmus ile Portekiz’e gitmiştir. Çocuk yaşlardan itibaren dövüş sanatları na ilgili olan Özyıldız Portekizde karma dövüş sporları maçlarına katılmıştır. Türkiyeye döndüğünde dövüşmeyi bırakan Özyıldız oyunculuğa yönelmiştir ve Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde oyunculuk eğitimleri almıştır.

şükrü özyıldız nefes nefese

Tiyatro ve reklam filmleri ile oyunculuk kariyerine başlayan yakışıklı oyuncu 2011 yılında yayınlanan Derin Sular isimli dizi ile ekran kariyerine başlamıştır. 2013 yılında yayınlanan “Benim Hala Umudum Var” isimli dizi ile ilk önemli rolünü almış aynı yıl Neva isimli sinema filminde başrol oynamıştır. 2014-2015 yılında şeref meselesi isimli dizide Kerem Bürsin ile baş rolü paylaşmıştır. Son oalarak 2016 yapımı 18 bölüm yayınlanan Kış Güneşi adlı dizide görülmüştür.

 

 

Bay Yanlış Deniz
Bay Yanlış Deniz Kimdir? Ezgi’nin Avukat Arkadaşı
Gençliğim Eyvah Zola
Gençliğim Eyvah Zola Kimdir? Arif’in Oğlu
Gençliğim Eyvah Çavi
Gençliğim Eyvah Çavi Kimdir? Zekeriya’nın Oğlu
gençliğim eyvah leyla
Gençliğim Eyvah Leyla Kimdir? Sevgilisi İnstagram Adresi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir