Nefes Nefese Rüya ( Melisa Şenolsun) Kimdir?

Burak 14 Şub 2018 Haberler  0

Nefes Nefese Dizisi Rüya Kimdir ? Yaşı Boyu Kilosu

Star Tv ‘de yakında ekranlara gelmesi beklenen ve yayınlanan fragmanı ile büyük merak uyandıran Nefes Nefese dizisinde oyuncu kadrosu da oldukça ilgi çekiyor. Bu yazımızda dizide Rüya karakterine hayat veren ve başrollerden biri olan güzel oyuncu Melisa Şenolsun’u yakından tanıtacağız.

Nefes Nefese Dizisi Rüya Kimdir ? Gerçek Adı , Sevgilisi

1996 yılında İzmir’de dünyaya gelmiştir. Genç oyuncu henüz çocuk yaşlarda tiyatro ile ilgilenmeye başlamıştır. Çoculuk hayali, olan oyunculuk için küçük yaşlardan itibaren eğitim almış ve okul tiyatroların da bulunmuştur.  İzmir’de lise eğitimini kolejde tamamladıktan sonra İstanbul Üniversitesi Devlet konservatuarı Tiyatro bölümün kazanmıştır. Halen bu Üniversitede oyunculuk eğitimine devam etmektedir.

1.70 boyundaki oyuncu 59 kilogramdır. Spor ile yakından ilgili olan oyuncu uzun süre bale ve jimnastikle ilgilenmiştir. Yeşil gözlü olan güzel oyuncu sarı tonda saç rengine sahiptir. Bekar olan oyuncu Mehmet Ozan Dolunay ile birliktedir. Ablası da tiyatro oyuncu olan Şenolsun oyunculuğa ablasından esinlenerek başlamıştır.

2015 yılında yayınlanan Tatlı Küçük Yalancılar dizis ile ekran kariyerine başlamıştır. Daha sonra Kiralık Aşk dizisi ile büyük bir çıkış yakalamıştır. Son oalrak Umuda Kelepçe Vurulmaz isimli dizide yer almıştır. Güzelliğinin yanında başarılı oyunculuğu ile de dikkat çeken Melisa Şenolsun geleceği en parlak yeni dönem oyuncularında biri olarak gösterilmektedir.

 

Bay Yanlış Deniz
Bay Yanlış Deniz Kimdir? Ezgi’nin Avukat Arkadaşı
Gençliğim Eyvah Zola
Gençliğim Eyvah Zola Kimdir? Arif’in Oğlu
Gençliğim Eyvah Çavi
Gençliğim Eyvah Çavi Kimdir? Zekeriya’nın Oğlu
gençliğim eyvah leyla
Gençliğim Eyvah Leyla Kimdir? Sevgilisi İnstagram Adresi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir