Nefes Nefese Dizisi Nerede Çekiliyor ? Nefes Nefese Çekim Mekanları

Burak 14 Şub 2018 Nefes Nefes'e  0

Tmc Film yapımcılığını üstlendiği Uğur Yücel’in yönetmen koltuğunda oturduğu Nefes Nefes’e dizisinin fragmanı yayınlandı. Daha önce Kaçak ismiyle tanıtılan dizinin son olarak isminin Nefes Nefese olacağı belirtildi. Dizinin fragmanının yayınlanmasının ardından çekim mekanları da merak konusu oldu. Dizinin çekim mekanları ve nedere çekildiği ile ilgili bilgiler haberimizin devamında.

Nefes Nefese Çekim Yerleri . Nerde Çekiliyor ?

Başrollerini Uğur Yücel , Şükrü Özyıldız  ve Melisa Şenolsun’un paylaştığı Nefes Nefese dizisi adından da anlaşılacağı üzere aksiyon ve dram ağırlıklı olacak. Yakında Star Tv ekranlarında olacak dizinin yayın günü ve saati ile ilgili henüz bir açıklama yapılmadı.  Merak edilen bir diğer konu ise dizinin nerelerde çekileceği oldu. İşte Nefes Nefese çekim yerleri ve mekanları.

Dizinin çekimlerine İstanbul’da başlanacak. Daha sonra çekimler Adana’da devam edecek. Dizinin ana çekim mekanı Adana olacak.  Senaryonun ilk bölümleri ise İstanbul’da geçiyor. Yine dizinin ilerleyen bölümlerinde İstanbul’da çekimler olacağı belirtildi. Adana çekimleri ise ağırlıklı olarak kıyı kesimleri ve doğal ve yeşillik bölgelerde olacak.

Dizinin yayın günü henüz belli olmazken yüksek bütçesi ve iddialı oyuncu kadrosuna bakılırsa rekabetin yoğun olduğu günlerden birinde yayınlanacağını öngörebiliriz. Final yapan Hayat Sırları ve Dolunay dizilerinin yerine Jet Sosyete veNefs Nefese’yi seyredeceğiz. Diğer iddialı dizi Jet Sosyete bilindiği gibi Pazar akşamları yayınlanmaya başlanmıştı.

Nefes Nefese Ne Zaman Final Yapacak ? Kaç Bölüm Sürecek ?
Nefes Nefese Rüya ( Melisa Şenolsun) Kimdir?
Nefes Nefese Dizisi Oyuncuları Konusu ve Karakterleri
Nefes Nefese Atmaca , Ayaz (Uğur Yücel) Kimdir ?

“Nefes Nefese Dizisi Nerede Çekiliyor ? Nefes Nefese Çekim Mekanları” üzerine 3 yorum

  1. dizi bilgiyi sikim dedi ki:

    siktimin salağı adanada değil hatayda çekiliyo aptol oğlu aptal

  2. Sevgi Demiryapan dedi ki:

    Önceki günler dizi çekimlerinde rol almak için mesajlar geldi ne kadar ciddi diye düşündüm, yaşım 60 uygunsa varım

  3. Anonim dedi ki:

    :”:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir