Ne Seninle Ne Sensiz Neden Yok Neden Yayınlanmıyor?

Karga Film bir projesinde daha patlamayı başardı. Fox Tv ekranlarında izleyicisi karşısına çıkmaya başlayan Ne Seninle Ne Sensiz programından beyaz bayrak çekildi. Karga Film’den gelen açıklamaya göre sunuculuğunu Seda Akgül’ün yaptığı program yayından kaldırıldı.

Ne Seninle Ne Sensiz programı eylül ayında içeriği güncellenerek ve zenginleştirilerek tekrar yayına alınacak. Karar Seda Akgül tarafından Ne Seninle Ne Sensiz  programın 11 ağustos cuma günü yayınlanan bölümünde izleyiciye duyuruldu.

Açık konuşmak gerekirse ben Ne Seninle Ne Sensiz programın güncellenmiş ve  zenginleştirilmiş içeriğinin bile eylül ayında izlenmeyeceğini düşünenlerdenim. Hatta bana kalırsa Fox Tv hatasını görecek ve Ne Seninle Ne Sensiz  programını kesin olarak yayından kaldıracaktır. Zira Ne Seninle Ne Sensiz  programı çok kötü reytingler aldı yayınlandığı bölümler boyuncu. İşte Ne Seninle Ne Sensiz  programı reytingleri ve izlenme oranları

Ne Seninle Ne Sensiz Reytingleri

Ne Seninle Ne Sensiz 19. Bölüm 10 Ağustos 2017 Perşembe 0.96  Reyting ile 50. sırada
Ne Seninle Ne Sensiz 18. Bölüm 9 Ağustos 2017 Çarşamba 0.71 Reyting ile 70 sırada
Ne Seninle Ne Sensiz 17. Bölüm 8 Ağustos 2017 Salı 0.97 Reyting ile 54. sırada sırada

 

Ne Seninle Ne Sensiz programı yerine Fox Tv’de 14 ağustos pazartesiden itibaren Hande Ataizi’nin sunduğu ‘Sen İste Yeter’ yayınlanacak.

dizibilgi google play

Ne Seninle Ne Sensiz Neden Yok Neden Yayınlanmıyor? (2 Yorum)