Ne Seninle Ne Sensiz Doktor Ümit Yazman Kimdir?

Ne Seninle Ne Sensiz çok yakında Seda Akgül’ün sunumu ile Fox Tv ekranlarında küsleri ve ayrılmak üzere olan eşleri ayırmaya geliyor. Seda Agül’ün Ne Seninle Ne Sensiz programında yardımcısı ise psikiyatrist doktor Ümit Yazman olacak. psikiyatrist doktor Ümit Yazman hiç bir ilişki görüdnüğü gibi değildir diyerek eşler arasında olumlu şiletişim kurmaya çalışacak. Sada Akgül ile doktor Ümit Yazman’en ellerinde ki en büyük koz ise avukat  Feyza Altun  olacak. Avukat  Feyza Altun ise yorumcu olarak Ne Seninle Ne Sensiz  programında yer alacak.

Doktor Ümit Yazman Kimdir?

1965 yılında Ankara’da doğan doktor Ümit Yazman 52 yaşındadır. TED Ankara Kolejinde lise öğrenimini tamamlayan Doktor Ümit Yazman Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesinden mezun oldu. Johns Hopkins  ve Virginia Üniversitelerinde yüksek ihtisaslarını tamamladı. Sonrasında ise bağımlılık konusunda UCLA Neuropsychiatric Institüsünde çalışmalarını devam etti. Şuanda ise BEYAZ KARANFİL SOK. NO:11 / LEVENT BEŞİKTAŞ / İSTANBUL adresinde Ümit Yazman Özel Muayenesi çalışmaya devam etmektedir.

Doktor Ümit Yazman ile ilgili detaylı bilgi için dpoktorumuzun sitesini ziyaret ediniz. Doktor Ümit Yazman internet sitesi için [saributon]Tıklayınız[/saributon]

Ne Seninle Ne Sensiz Tanıtım Fragmanı

 

 

dizibilgi google play