Ne Seninle Ne Sensiz Çiftleri Kimler?

17 Temmuz Pazartesi günü Karga Film Pictures tarafından ilk bölümü ile izleyicisi karşısına çıkarılacak Ne Seninle Ne Sensiz  programında bir çok yeni isim ile tanışacağız. Boşanmak üzere olan çiftleri yeniden bir araya getirmek için uğraşacak Ne Seninle Ne Sensiz programında izleyici yeni simalar ile karşılaşacak.

Sunuculuğunu Seda Akgül’ümn yapacağı Ne Seninle Ne Sensiz programında Psikiyatr Dr. Ümit Yazman’ın uzman danışman olarak yer alırken, Avukat Feyza Altun’un da yorumcu olarak yer alacak.

Ne Seninle Ne Sensiz programında bir çok çift yer alırken  bu çiftlerden bazları için de Avukat Feyza Altun ayrılık işlemleri ile ilgili bilgilendirmeler anlatacak. Aslında Ne Seninle Ne Sensiz programını sunan  Seda Akgül’ün de bir akademisyen olduğunu biliyor muydunuz?

Ne Seninle Ne Sensiz gerçek mi?

Ne Seninle Ne Sensiz programında yer alacak çiftler şuanda belli olmadı. Ne Seninle Ne Sensiz programı 17 temmuzda başladığında programda ünlenecek çiftleri sizlere tanıtacağız; Ne Seninle Ne Sensiz programına benzeyen daha önce Trt 1 ekranlarında Bir Yastıkta Kocayalım isimli bir program vardı ancak o programda profesyonel oyuncular gerçek olayları canlandırıyordu.

Ne Seninle Ne Sensiz programında ise hem hikayeler gerçek olacak hemde kişiler. Bu nedenle Ne Seninle Ne Sensiz programı için de özel senaryolar hazırlanacağını tahmin edebiliriz. Zira daha önce kısmetse Olur Programında ve evlilik programlarında da hazırlanan senaryoların işlendiğini öğrenmiştik.

Bakalım Karga Film nasıl bir program ile izleyicisi karşısına çıkacak hep birlikte göreceğiz.

dizibilgi google play

Ne Seninle Ne Sensiz Çiftleri Kimler? (4 Yorum)

    • Dizi olacak dizinin ismide kismetse olur olacak genclik atesi deyil bi sitete gormustum ismin deyistiler bu yuzden kismetse olur tekrar olmayacak diye dusunuyorum