Ne Seninle Ne Sensiz Avukatı Feyza Altun Kimdir?

Burak 03 Tem 2017 Ne Seninle Ne Sensiz  0

Ana haber sunuculuğu sonrası Kısmetse Olur Programını sunan ve ilişki yorumları  ve farklı sunuculuğu ile dikkatleri üzerine çeken Seda Akgül’ün sunumu ile çok yakında izleyicisi karşısına çıkacak Ne Seninle Ne Sensiz programı ayrılmak üzere olan çiftlere yol gösterecek.

Ne Seninle Ne Sensiz programında boşanmak üzere olan çifter arasından devam etmek isteyenler için bir ilişki danışmanı psikiyatr doktor bulunurken bir de boşanmak isteyenler için avukat yer alacak. Boşanma avukatı olarak çalışan ve ekranlara çok da uzak olmayan  Feyza Altun Ne Seninle Ne Sensiz proıgamında danışman avukat olarak yorumlarda bulunacak. Peki kimdir Avukat Feyza Altun?

Feyza Altun  evlendi ve soy adına Meriç eklendi. Feyza Altun Meriç ilk olarak çocuğu ile duruşmaya giren güzel avukat olarak haberlere çıktı. 7 aylık bebeğini kumaştan bir askı ile kucağında taşıyan Avukatı Feyza Altun Meriç bir anda sosyal medyada fenomen oldu. Feyza Altun Meriç kendisine tanımlarken Avukat Feminist Aktivist Filantrop Mezarcı ve Yazar olarak tanıtmaktadır. Yazarlığı ise Kadının Fendi ve Kadının Derdi isimleri ile çıkardığı iki Fenizm kitabından gelir.  Avukat Feyza Altun daha çok kendisini Feminst yönü ile tanıtır. Bu nedenle Ne Seninle Ne Sensiz programında erkeklerin düşmanlığını kazanabilir. 

Avukat Feyza Altun şuanda kendisine ait olan Altun Hukuk Danışmanlıkta çalışmaktadır. 

Feyza Altun Videosu

Ne Seninle Ne Sensiz Neden Yok Neden Yayınlanmıyor?
Ne Seninle Ne Sensiz Ali-Derya Kimdir ? Sorunları Ne
Ne Seninle Ne Sensiz Cengiz-Aynur Kimdir ? Neden Ayrıldılar
Ne Seninle Ne Sensiz Havva Ve Serkan Kimdir ? (Neden Ayrıldılar )

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir